Coco (2017)

To bylo tak krásné, barevné, dojemné, plné emocí ... moc jsem si to užila, dost jsem si i poplakala a je mi fuk, že z toho trochu byla cítit ta prvoplánovost.

Velryba (2022)

Pro mě byl tenhle snímek silným zážitkem, možná i proto, že moc dobře rozumím Charlieho myšlení, sama jsem už pár let zavřená jen ve svém bytě, tak vím, jak taková životní situace dokáže člověku obrousit myšlení a emoce.

Sběratel andělů (2023)

Jak jen mi ta Laura lezla na nervy :)) Dobrá čtvrtina filmu zabere její traumatizovaný osobní život, což by bylo fajn, kdyby to neubíralo prostor pro vyšetřování, to tu bylo jen takové okrajové. Na severskou krimi to bylo hodně slabé.

#annaismissing (2023)

Asi už jsem na takové filmy stará nebo co, ale mě to až zas tolik nenadchlo. To jako vážně náctiletí odhalí něco, s čím ani policie nepohne? Navíc jsou mi ti mladí celkem nesympatičtí, hlavně Robin a Anna. Celkově to ale bylo napínavé, zajímalo mě, jak to dopadne a moc se mi líbila i práce kamery.

Aféra - Série 3 (2016) (série)

Třetí série je o něco slabší, než předchozí dvě. Juliette mě nebaví, navíc její dialogy ve francoužštině jsou pro mě nesrozumitelné, takže jen zbytečně zabírá čas, navíc je mi nesympatická i když její život je taky vykreslený zajímavě. Alison je trošku otravná, Helen ztrácí svůj glanc a bláznovství Noaha mě fakt nebaví. Přesto jsou charaktery postav opět bravurně vykreslené a dialogy excelentní, takže je stále co vnímat a o čem přemýšlet.

Víkend u Vémolů (2022) (pořad)

A tak to bylo hodně nudný, přišlo mi, že Lumír neumí klást zajímavé otázky, jen se tím víkendem tak nějak proukousává.

Matematika zločinu (2023) (seriál)

Mám ráda příběhy podle skutečné události a zrovna tento případ mne nějak minul, takže jsem si ráda rozšířila obzory.

Spolu to dáme (2017)

Velmi citlivě natočený film plný emocí. Příběh Lennyho a Davida má co nabídnout každému, kdo otevře své srdce a vnímá vše, co se mezi těma dvěma, ale i okolním světem odehrávalo.

Aféra - Série 2 (2015) (série)

I druhá řada má pořádný grády, do hlavního děje se přimotávají Cole s Helene, což oceňuji a moc mě baví ještě jejich úhel pohledu. Celý seriál krásně vystihuje myšlení a emoce každého jedince a já se nemůžu dočkat co bude dál a jak se to celé ještě zauzluje.

The Gray Man (2022)

No pěkně nám tu Prahu pošramotili :))) Když se oprostím od toho, jak nereálný Šestka je, tak jsem si docela užila fajn napínavou zábavu. Trocha adrenalinu bez přemýšlení občas neuškodí.