Děkujeme, že kouříte (2005)

Niekedy mám pocit, že čím viac filmov vidím, tým sa moje nároky zvyšujú a mnoho filmov si potom neviem vychutnať. Tento film určite nepatrí medzi umelecky významné, ale bol to jeden z všedných filmov, ktorý ma naozaj vedel zaujať a pobaviť. Veľmi sympatické obsadenie celkovo, nie len hlavný predstaviteľ, i keď jeho schopnosť argumentovať bola naozaj úchvatná...

Princezna Mononoke (1997)

Lepšie než Laputa. Pekné postavy, pekná príroda, slušné napätie a 'action'. Najlepšie však na celom filme boli tie biele klikacie hračky v lese :)

Slavíci v kleci (2004)

Wow, dojemný a krásny film. Má to svoje čaro, a nečakal som, že to bude až takto zaujímavé a miestami vtipné. No ja by som s tými grázlami asi toľko trpezlivosti nemal :)

Maximální limit (2005)

Hnusný americký futbal, hnusná honba za peniazmi a hra na boha. V podstate hnusný film. Ale opäť som s úžasom pozeral ako vierohodne hrá Al Pacino svoje negatívne postavy, ktoré sú naozaj odporné a my diváci zakaždým viac a viac oceňujeme tohoto herca.

Důkaz (2005)

Film nie len so skvelou témou, ale aj skvelo natočený. "Let x equal the quantity of all quantities of x. Let x equal the cold...." Nech je tento film varovaním...

Skrytá identita (2006)

Tento film je tým, čo vie Martin Scorsese najlepšie. Je tu gangsterská tématika, je to však zasadené do moderného prostredia a je to excelentné. Sú tu tri výborné hlavné postavy, divák sa vôbec nenudí a na záver nás pán režisér odmení skvelým koncom.

Říše vlků (2005)

Tieto francúzske thrillery sú všetky na jedno kopyto. Technicky skvele zmáknuté, s milým Jeanom Renom, ale príbehy majú úplne absurdné a najmä nudné. Turci robia bordel v Paríži, ha ha ha :(

Joey (2004) (seriál)

Priatelia sú veľmi kvalitným seriálom a niektoré epizódy poznám naspamäť. Nový Joey je ale vítaná zmena a vôbec za "predchodcom" nezaostáva. Keep it up, Joey !!!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Vtip. Geniálny originálny vtip aký nikde inde nedokážem nájsť. Ani nenájdem. Úžasné