The Last of Us - Napospas (2023) (epizoda)

TAKE ON ME... Do teď mi Bella pořád maličko neseděla. Ale s nejlepší epizodou zatím, tenhle můj pocit zmizel. Krásně natočený první rande, tak jak se zažívají a jeho krutý ukončení..úplně v pohodě fungující samostatně. Podotýkám že nejsem lesba, ale hetero týpek 🙂 tvle některý blitky co tu lidi jsou schopný napsat..

X (2022)

Gore byl docela hlína, ale napětí za mě nefungovalo ani trochu.

Rod Draka (2022) (seriál)

50% a to ještě sotva. 80 % stopáže nudné dialogy, většina postav se drží pravidla - alespoň 3x za sérii jednat chaoticky, a nekonzistentně. Jednou větou mi to přijde jako venezuelská telenovela ve známých, pěkných kulisách. Wtf!

Rod Draka - Zelená rada (2022) (epizoda)

Co vám jebe lidi..telenovela pokračuje, ve stylu Má tlustá Valentýna ( v epických kulisách) 40 minut nudných intrik a absurdních situací korunuje kromě "krále" blonďatá holka with balls (do teď jedna z mála postav s jasnou motivací) jednající naprosto proti svému charakteru..opravdu zklamání roku. Komentáře tady jsou btw (kromě samotného seriálu) velkej zdroj zábavy

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál)

Přátelé! Bratři a sestry! Ve vašich očích vidím stejný strach, který mi rve srdce...no ne, vážně, trocha pokory by spoustě z vás prospěla. Mluvím samozřejmě k těm, kteří každý pátek hodinu hladově sledovali show, kterou poté orazítkovali odpadem. Pro mě naprosto nepochopitelná věc - tak když je to taková sra*ka, přece nezkonzumujete všechny díly takovým stylem, že necelý den po premiéře posledního, už pod ním svítí váš drsnej odpad. Ubohost. Mělo to mouchy, jasně že mělo, ale jsem rád, že se tahle produkce uskutečnila. Některé momenty, mě dostaly do kolen, jako Sauron okouzlující, slibující, sličný a podmaňující si Galadriel. Kdyby se zdejší hodnocení nevezlo na vlně xenofobie, strachu, nenávisti a idiocie, dal bych pravděpodobně o hvězdu míň.

Pán prstenů: Prsteny moci - Oko (2022) (epizoda)

Tak na to nekoukejte, když je to odpad ne? Co si můžeš myslet o někom, kdo říká že je něco odpad, ale každej pátek na to hodinu kouká..kulantně bych řekl, že onen někdo není moc dobrý zdroj informací. No a otevřeně bych zas řekl, že je to zamindrákovanej chudák.

Pán prstenů: Prsteny moci - Odchody (2022) (epizoda)

Jsem víc a víc spokojen, že tohle dílo s takovým rozpočtem vzniklo. Je mi líto všech zdejších "odborníků"..ze začátku mě ten hate štval..but no more 🙂

Rod Draka - Potomci draka (2022) (epizoda)

Wtf..kde jsou nějaký zajímavý postavy špinavý od sra*ek fantasy středověku? Neztotožnil jsem se ani s jedinou z nich, přišlo mi to vizuálně a výpravně krásný, ale neskutečně plochý a povrchní. Ok ta královo prdel od vředů ze sezení na železným trůnu..to bylo supervtipný.

Kletba z temnot (2012)

Jedna navíc, za to že mě ohromně uspokojuje vymítání