Vyšehrad - Máma (2017) (epizoda)

1/10. Zatím nejhorší epizoda tohoto seriálu. Příběh je docela špatný, postavy jsou nesympatické, hudba je špatná, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je ok.

Vyšehrad - Charita (2017) (epizoda)

4/10. Lepší než předešlá epizoda. Příběh ujde, postavy jsou docela sympatické, hudba je špatná, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok.

Vyšehrad - Škodovka (2017) (epizoda)

3/10. Kvalita čím dál tím víc klesá což je špatný. Příběh je docela špatný, postavy jsou nesympatické, hudba je špatná, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok.

Vyšehrad - Kabelka (2016) (epizoda)

4/10. No tak zatím nejhorší epizoda tohoto seriálu. Příběh je docela ok, postavy jsou docela nesympatické, hudba je špatná, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok.

Vyšehrad - Roman (2016) (epizoda)

4,5/10. Zatím nejhorší epizoda tohoto seriálu. Příběh docela ujde, postavy jsou docela sympatické, hudba je špatná, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok.

Vyšehrad - Zápisné (2016) (epizoda)

5,5-6/10. Lepší vtipy a to je celé co tu je dobré a ten konec kdy se vymočil na Vyšehrad. Příběh ujde, postavy jsou docela sympatické, hudba docela ujde, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok.

Vyšehrad - Rovina (2016) (epizoda)

5/10. Jediný proč na tenhle seriál kouknu je to že byl Vyšehrad film, že tenhle seriál má 78% nebo kolik a poslední důvod je to že epizoda má jen 7-13 minut. Jinak bych na to nekoukal. Příběh je docela zajímavý, postavy jsou docela sympatické, hudba je špatná, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok. Zatím sem se jen usmál nad jedním vtipem tak uvidím v dalších epizodách.

A Christmas Gift from Bob (2020)

7/10. Je to horší než první díl ale stále to je kvalitní pokračování a pěkné a zároveň smutné rozloučení s Bobem a přiznám se že mě jeho smrt hodně zasáhla a málem sem se rozbrečel. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde párkrát za film, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Odpočívej v pokoji Bobe.

Kocour Bob (2016)

9,5/10. Všechny tři knihy jsem četl a pořád jsou pro mě jedny z nejlepších knih které jsem kdy četl a tenhle film je prostě tak perfektní že mi to uteklo tak rychle že mi přišlo že film nemá 103 minut ale 30 minut. A kdo taky má rád kočky jako například já tak každý tomuto filmu dá 5*. Film si 76% nezaslouží, zaslouží si 95%. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má perfektní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je perfektní. Hned jsi jdu pustit druhý díl.

Upíři v Benátkách (1988)

3/10. Jako no prostě jednoduše, tohle se prostě nepovedlo. Jediné co zde jde pochválit jsou postavy, výbornou a atmosférickou hudbu a skvělou a hororovou atmosféru ale to je tak vše. Příběh ujde, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde párkrát za film, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je docela dobrá. Za mě ale jinak sklamání. Nedoporučuji.