Solo: Star Wars Story (2018)

7/10. Tohle jsem nečekal... Tohle je hodně dobrej Star Wars film! Nečekal jsem to že tenhle film bude až tahle dobrý! Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, akce tu je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Jsem zvědav na poslední dva Star Wars filmy, sice se na ně vůbec netěším ale kouknu na ně.

Privilegium (2022)

8/10. Za mě velké překvapení. Tento horor je docela dost originální a je sakra hodně dobrý a ponurý. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela dost časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě horor který každý musí alespoň jednou vidět. Doporučuji.

Bez východiska (2022)

5,5/10. Jde čistě o nadprůměrný hororový film který má 58% zaslouženě a jako samostatná jednotka na večer to i docela funguje. Příběh je docela dost dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféru tento film má docela dobrou, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Za mě pokud od tohoto filmu nic moc nečekáte tak si ho docela užijete ale když od tohoto filmu moc čekáte tak vás nejspíše sklame. Doporučuji.

Mission: Impossible (1996)

7,5/10. Za mě hodně dobrý akční thriller který mi utekl sakra hodně rychle. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, akce tu je perfektní, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Těším se na další díly. Doporučuji.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

3/10. Velké sklamání. Chci narovinu říct že nejsem moc velký fanoušek Star Wars a když sem viděl Star Wars Síla se probouzí tak ten díl mě Star Wars tak znechutil že jsem epizodu 8 viděl před 9 měsíci a teď sem se rozhodl že dokoukám všechny díly které mě zbyly. Jediné dvě pozitiva na tomto filmu je Anakin a hlavní postava, ten její druhý otec, ten robot a ten slepej a to je vše jinak má film hodně mínusů. Příběh ujde, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, akce tu není špatná, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok. Za mě velké sklamání. Nedoporučuji.

Ptáci (1963)

7,5/10. Za mě docela dost dobrý film který mě hodně bavil a někdy na něj musím kouknout znovu. Hned co řeknu abych nezapomněl tak herecké výkony a obsazení v tomto filmu je přímo ne dobrý ale přímo perfektní. Asi kvůli těmto dvoum věcem mi tento film sakra hodně rychle utekl. Příběh je velmi dobrý a originální, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé, vraždy dobré a kamera filmu je výborná. Za mě film má 79% zaslouženě. Doporučuji.

Spoušť (2021)

7/10. Za mě velké překvapení které mě prostě hodně překvapilo. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je dobrá, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě plot twist velmi dobrý a určitě by mě nenapadl. Doporučuji.

Napětí (2021)

5/10. Jde o čistě průměrný hororový film který si už nikdy nepustím. Příběh je docela fajn, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféru tento film má docela dobrou, napětí je zde asi jenom jednou, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je docela ok. Co se týká závěru tak ten nebyl nic moc. Doporučuji pokud máte rádi pomalejší tempo filmu.

Top Gun: Maverick (2022)

11/10. Velmi pěkné překvapení. Za mě jeden zatím z nejlepších filmů tohoto roku. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou velmi sympatické, hudba je skvělá, akce tu je neuvěřitelně výborná, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je excelentní. Velmi povedený film pro mě. Zatím pro mě nejlepší film tohoto roku.

Senzační Spider-Man (2008) (seriál)

9,5/10. Jsem velmi spokojen. Tenhle seriál byl prostě perfektní a pro mě se stal mím 3 nejoblíbenějším seriálem. Škoda že není 3 série protože tento seriál by ji fakt potřeboval protože konec byl hodně otevřený. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je perfektní, akce tu je neskutečně skvělá, animace je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super.