Nosferatu - Fantom noci (1979)

7,5/10. Za mě tento remake mnohem lepší než originál z roku 1922 který mi prostě přišel nadprůměrný ale tohle bylo ovšem něco jiného. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je dobrá, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde párkrát za film, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Za mě fakt překvapení a někdy zase kouknu znovu. Doporučuji.

Titan (2021)

1/10. Prostě vůbec nechápu co to mělo být, nejdříve týpka bodla do ucha a potom je jako asi lesba a tu svoji *holku* zabije? Jako WTF prostě tenhle film apsotutně nechápu. Příběh je docela divný a docela špatný, postavy jsou nesympatické, hudba je docela dost podprůměrná, vraždy nejsou ničím zajímavé, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok. Za mě prostě sklamání. Nedoporučuji.

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles (2019)

7,5/10. Tak tohle bylo docela dost dobrý animovaný akční film který jsem si moc užil. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, akce tu je perfektní, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé, vraždy jsou kreativně a dobře udělané, animace je perfektní a kamera filmu je výborná. Za mě fakt solidní a zábavný film který musí každý alespoň jednou vidět.

Christine (1983)

8/10. John Carpenter prostě umí dělat dobré horory a tenhle mezi ně patří! Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě je tento film fakt velmi povedený a dobrý a to že má skoro 2 hodiny ničemu nevadí protože mě ten film utíkal jako kdyby měl jen 45 minut. Doporučuji.

Hra na vraha 4 (1992)

6/10. Tak, a mám sérii Hra na vraha zasebou a to i s remakem. Za mě je tento díl úplně stejně dobrý jako ty předešlé díly. Hra na vraha 6/10, Hra na vraha 2 6/10, Hra na vraha 3 6/10, Hra na vraha 4 6/10 a Hra na vraha remake 6/10. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je docela dobrá, atmosféru tento film má docela solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super.

Hrabě Dracula (1970)

4/10. Hodnocení tohoto filmu odpovídají tomu jaký tento film je. Tenhle film je prostě docela dost velký remake filmu Upír Nosferatu. Příběh je docela fajn, postavy jsou docela špatné, hudba je spíše podprůměrná, vraždy jsou udělané mimo kameru což ten zážitek z filmu kazí, atmosféru tento film skoro nemá, napětí zde neexistuje, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok. Pro mě film který už nepotřebuji vidět znova. Nedoporučuji.

Maturitní ples (2008)

6/10. No je to zase stejně dobré jako první, druhý a třetí díl. Čtvrtý díl jsem ještě neviděl na ten kouknu dneska ale podle mě remake nebyl vůbec špatnej a za mě o trochu lepší než originál. Příběh je dobrej, postavy jsou sympatycké, hudba je docela dobrá, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde párkrát za film, vraždy jsou docela dost dobré, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Jsem zvědav na čtvrtý díl.

Upír Nosferatu (1922)

5,5-6/10. Ze začátku na 7/10 ale ke konci to šlo kvalitou dolů a ten konec to bohužel zkazil. Příběh je dobrý, postavy jsou docela nesympatické, hudba je docela děsivá, atmosféru tento film má docela dobrou, napětí je zde párkrát za film, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě docela dobrý film ale už ho nikdy nepotřebuji vidět znova.

Spalovač mrtvol (1968) odpad!

0,5/10. Tak tohle to jsem teda ještě neviděl. Jak to tohle může mít 89%? Tohle si zaslouží maximálně 5% a to bez prdele. Příběh je katastrofální, postavy jsou tak nesympatické, hudba je špatná, atmosféru tento film nemá, napětí zde neexistuje, lokace ani nejsou zajímavé a kamera filmu je docela na piču. Pro mě jeden z nejhorších filmů které jsem kdy viděl. Už nikdy nechci vidět znovu.

Upír z Feratu (1981)

5,5/10. První a zároveň poslední Český horor který kdy vznikl. Příběh je dobrej, postavy jsou docela sympatické, hudba je docela povedená, atmosféru tento film má docela dobrou, napětí je zde asi jenom jednou, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. No za mě to dopadlo lépe než jsem čekal.