Návrat do budoucnosti II (1989)

8/10. Je to horší než první díl ale stále to je velmi dobré pokračování které se hodně povedlo. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Za mě velmi dobrý film na který se zas někdy musím kouknout. Jsem zvědav na třetí díl.

Návrat do budoucnosti (1985)

9,5/10. Konečně jsem měl čas po dlouhé době kouknout se na nějaký film a jelikož jsem nikdy neviděl Návrat do budoucnosti tak sem zvolil tuto trilogii a hned první díl mě jak se lidově říká posadil na prdel. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, lokace jsou velmi zajímavé a kamera filmu je výborná. Už se nemohu dočkat až kouknu na Návrat do budoucnosti 2.

The Girl Who Got Away (2021)

6/10. Pro mě jednorázová jednohubka na večer. Pro mě to až tak špatný není, jedná se o naprosto nadprůměrný hororový film. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je dobrá, atmosféru tento film má docela dobrou, napětí je zde docela dost časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je velmi dobrá. Doporučuji.

Star Wars: Klonové války (2008)

5,5/10. Konečně jsem dokoukal poslední Star Wars film který mi zbýval a za mě procenta filmu odpovídají tomu jaký tento film je. Příběh je dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, akce tu je povedená, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je docela povedená. Za mě docela dobrý film. Jednou za 5 let kouknu. Doporučuji.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

6,5/10. Já sem celý na ruby. Epizoda 7 fanouškům přijde z nové trilogie nejlepší a 9 nejslabší a já to mám přesně naopak. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, akce tu je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Tohle jsem prostě apsolutně  nečekal a to jsem 8 epizodu viděl 10 měsíců zpátky a epizodu 9 v čera. Za mě velké překvapení. Doporučuji.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

6/10. Váu tohle jsem fakt nečekal. Po epizodě 7 kterou jsem viděl v roce 2019 jsem vůbec neměl náladu na Star Wars a až 10 měsíců zpátky jsem viděl epizodu 8 a já byl v šoku protože jsem apsolutně nečekal že to bude lepší než epizoda 7. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, akce tu je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Doporučuji.

Star Wars: Síla se probouzí (2015) odpad!

0,5/10. Jednoznačně za mě nejhorší Star Wars film který sem kdy viděl. Jediné co zde jde pochválit sou efekty a to je vše. Příběh je docela fajn, postavy jsou blbé a nesympatické, hudba je docela dobrá, akce tu ujde, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela povedená. Za mě obrovské sklamání. Nedoporučuji.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

10/10. Je to tam! Nejlepší Star Wars film jednoznačně! Anakin je konečně dobrý (narozdíl v epizodě 2). Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, akce tu je neuvěřitelná, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Za mě žádné sklamání a velmi doporučuji.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

0,5/10. O kousek lepší než epizoda 1 ale moc velké zlepšení tu není, tak jediná věc která mě napadá je záporák a to je vše. Příběh je docela ok, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, akce tu je povedená, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Za mě zase sklamání.