Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Důstojné zakončení celé trilogie. Film je opět plný skvělé akce, nechybí skvělé herecké výkony, kvalitní výprava... Pro mě je toto velmi příjemný filmeček, který si rád pustím a můžu jen doporučit, a to i nefanouškům tohoto žánru. 95%

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Tak tento film je skutečnou špičkou v rámci svého žánru. Po technické, dějové i herecké stránce se jedná o jeden z nejlepších filmů, jaký jsem kdy viděl. A to nejsem v žádném případě fanouškem tohoto žánru. Vynikající režie, kamera, hudba i střih. Díky dobrým hercům i kvalitní výpravě zkrátka nesmírně kvalitní filmový počin, kterému nechybí ani špičkové triky. Pro mě zaslouženě plný počet. I přes dlouhou stopáž film drží diváka u židle, a to se cení. 98%

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Velmi dobré akční sci-fi s vynikající akcí - honičky, exploze, přestřelky. Skvělá byla kamera, režie a hlavně exteriéry, kde se film točil. Arnie ve skvělé formě, představitel Johna Connora také skvělý, takže super filmový zážitek. 90%

Protiúder (2002)

Na Schwarzeneggera je to velmi povedený film, který má ojedinělý děj a celkem dobré herecké obsazení. Akční scény ale za mnoho nestály. 52%

Policajt ze školky (1990)

Podprůměrná komedie s Arnoldem. Začátek a konec jsou celkem akční, střed filmu je více komický. Místy mi to ale přišlo trapné. 40%

Vítejte v džungli (2003)

První film, co jsem s The Rockem viděl, a musím říct, že je The Rock mnohem lepší než Arnold a Stallone. Filmu nechybí akce a má i zajímavý děj. 72%

Odpadlík (1992) (seriál)

Můj oblíbený seriál. Některé díly byly tak na 80% jiné tak na 40%.

Teror ve vlaku (2002)

Tento film patří spíše k podprůměru od Van Damma, přesto se jedná o celkem dobrý film, který je plný akce a napětí. Mnoho akčních filmů, které jsou na tomto webu uvedeny mají lepší hodnocení a přitom nejsou o nic lepší než tento film, takže nevím proč mají mnohé Van Dammovy filmy takováto hodnocení, když například filmy s Jetem Li jsou mnohem horší a stupidnější, a i přesto mají lepší hodnocení.

Poslání (2001)

Poslání je průměrný akční film od J. C. Van Damma. Líbila se mi hlavně první polovina filmu a také honička centrem Jeruzaléma. Ve filmu je celkem pěkná hudba, která se výborně hodí hlavně pro úvodní minuty. Souboje také celkem šly, ale Van Damme natočil už i lepší filmy, takže adekvátním hodnocením jsou podle mě 3 hvězdy.

Legionář (1998)

Jean Claude Van Damme v jednom ze svých nejlepších filmů. Nevím, proč je film hodnocen tak negativně, když má výborný děj a nechybí v něm ani přestřelky a je doplněn bitvou v ringu.