Tenkrát na východě (2000)

Průměrný film z tvorby Jackieho Chana, odehrávající se na divokém západě. Owen Wilson pomohl k tomu, aby ve filmu bylo ještě více zábavy. 7/10

Křižovatka smrti (1998)

Perfektní akční podívaná doplněná o vtipné hlášky Chrise Tuckera a zábavné akční scény. Jeden z nejlepších filmů Jackieho Chana.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Hodnocení 53% naprosto odpovídá kvalitě tohoto filmu. Objevuje se v něm sice mnoho známých tváří, ale dělem se nejedná o nic převratného. Film hodně stojí na výkonu Jackieho Chana, který nezklamal. Ve výsledku je to celkem zábavný film doplněný o kaskadérské kousky Jackieho Chana a pár bojových scén.

Tajný agent Jack T. (1997)

Naprosto souhlasím se Seagem, protože tento film je skutečně velmi dobrý a mohl by zde mít mnohem lepší hodnocení. Rozhodně patří ke Stevenově nadprůměru. Ale teď již k samotnému filmu. Tajný agent Jack T. je vynikající akční film, ve kterém nechybí souboje, kterých je zde poměrně hodně. Kamera je rovněž slušná. Seagala zde doprovází ve vedlejších rolích velmi dobří herci a jemu samotnému postava Jacka Taggarta vysloveně sedla. Nechybí tu ani automobilové honičky a exploze. Ve výsledku se jedná o jeden z nejlepších filmů Stevena Seagala. Objektivní kvalita je dle mě alespoň 70%.

Zabiják (2003)

Na Seagala pouze podprůměrný film, přesto v rámci žánru ještě celkem slušné. Lepší než Cizinec a Černý úsvit. Příběh je sice obyčejný, ale díky velkému množství akce plyne rychle. Je tady několik bitek ve stylu hongkongských filmů, dále nechybí ani aikido techniky. Střílení také najdeme, takže to není tak strašné. Objektivně tak 45%

Dnes zemřeš! (2005)

První film Stevena s Donem E. FauntLeRoyem a musím opět říct, že má film na víc než 36%. Rozpočet 20 milionů je vidět. Jsou tam dobré exteriéry, honička v Las Vegas, bitky také nechybí. Ačkoliv jednu bitku setříhali blbě a dělali bez Seagala, tak ve výsledku je toto jasně průměrný akčňák na úrovni s Na pokraji smrti. Objektivní kvalita nejméně50 či 55%. Seagal už také nehraje úplného klaďase, Treach v roli parťáka také ujde, hlavní záporák dostatečně slizský, takže pro mě velmi dobré, akčkoliv ne jako v devadesátých letech, dám 5. Opět, kdo dá odpad, ať se jde vycpat.

Poslední mise (2004)

Výborný akční film se Stevenem Seagalem. Poslední mise sice patří k Seagalově podprůměru, přesto je to velmi dobrý film s výbornými akčními scénami a zajímavou zápletkou. Velmi dobrá kamera i hudba. Nejlepší částí pak je závěrečný souboj. Naprosto nechápu tak nízké hodnocení. Objektivní kvalita alespoň 50%.

Clementine (2004)

Film nestojí prakticky vůbec na Seagalovi, ale dějově to není až tak špatné. Jelikož se jedná o korejský film, nemůže to být ale nic extra.43%

Vnitřní nepřítel (2005)

Vnitřní nepřítel je sice jeden z nejhorších filmů se Stevenem Seagalem, ale přesto se jedná v rámci žánru o průměr. Hodnocení je dosti malé. Pozitivem je celkem dobrý příběh a účast Vinnieho Jonese a Gary Danielse. Vadilo mi, že je film trochu sci - fi, ale jinak to není zdaleka tak špatné. Objektivní kvalita 48%.