• Pohádka

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

Naprosto zbytečně strávený čas. Jedna z nejhorších pohádek vůbec.

Labyrint - Série 3 (2018) (série)

Příběh byl postavený skvěle, nádherné lokace a herci k sobě taky pásli. Jediná drobná výtka je k Davidu Švehlíkovi, který příliš lákal mou pozornost, takže jsem začala brát v úvahu coby pachatele i policajty. Jinak klobouk dolů před Veronikou Freimanovou a Simonou Postlerovou.

Policajti z centra (2012) (seriál)

Nevydržela jsem ani deset minut a to mám Filipa Blažka opravdu ráda. Výsledek je, že jdu zkouknout pár dílů Případů 1. oddělení.

Ostrov naděje (2008)

Po dlouhé době nenáročný ale poutavý film.

Kráska a zvíře (2017)

Další příklad toho, jak dokáže český dabing - hlavně písničky zabít film. V originále je to úžasná podívaná, v češtině jedině za trest.

Rohy (2013)

Až na pár scén to bylo opravdu na výbornou. Daniel Radcliffe skvěle hraje a nevyčnívá. Perfektně vyvážené...

Dáma a Král - Návrat Krále (2017) (epizoda)

Koho napadlo Terezu Hofovou ostříhat a nabarvit zaslouží pětadvacet! Jinak solidní začátek seriálu, ale po třetím dílu se bojím úpadku, kterou ani H+H nezachrání.

Kapitán Exner (2017) (seriál)

Musím přiznat, že ústřední čtyřka se mi opravdu líbí. Vice to neskutečně sluší a při pohledu na Michala Dlouhého v obleku se mi chce upadnout před ten jeho vůz taky. Vlček a Beránek - skvělá dvojka. Opravdu se mi nelíbil jen příběh s armádním výzkumem.

Labyrint - Série 2 (2017) (série)

Obdivuju každého, kdo vydržel čekat vždy týden na další díl, já to musela dát najednou. Osobně bych přivítala víc historie, pár skazek mi bylo málo. Ale jinak hodně nadprůměrné na místní poměry a plus za neokoukané lokace.

Anděl Páně 2 (2016)

Anděl Páně dvojka je obrazově nádherná, vtipná a výborně odvyprávěná pohádka, na kterou se mi konečně podařilo přes všechna Vyprodáno! do kina dostat. Pohádka ač je dlouhá, vůbec mi to tak nepřišlo. SPOILER: Když si balí Magdalena s dcerou saky paky, počítala jsem, že se rozjíždí druhá dějová linka druhé půlky pohádky. A ono zvonec... KONEC SPOILERU. Klidně bych tuhle pohádku snesla delší a rozhodně se těším, až si ji zopáknu... Musím připsat, jak mě poslední dobou baví myšlenka, kterak se z Petronela stane zmetek pekelná a z Uriáše Anděl Páně. Beztak mají pocit, že ten druhý to má lehčí.