• Pohádka

Ztracená brána (2012) (seriál)

No jasně! Pan režisér zase ukázal, že umí. Hodnocení po shlédnutí celého. 2. díl: Lepší a lepší. Těším se na třetí. --- Dotěšeno. Prostě Jiří Strach v nejlepší formě. Já se tak nerada opakuju, ale kdo umí - umí. Pointa mě dostala a já prostě postrádám jako vždy jedinou věc, moji superoblíbenou - nepovedené záběry. To by byla asi lahůdka, že??? No, doufám ve třetí sérii.

Naděje (2009) (studentský film)

Není to zlé, nejvíc mě tedy zaujala Vilma Cibulková, ale co jsem fakt nepobrala, byla ta přítelova sebevražda. Nebýt zdejšího obsahu, tak jsem přemýšlela, jestli ho tatík náhodou nepíchnul.

Škodná (2007) (TV film)

Scénář je přitažený za vlasy tak, až je to rve i s kůží, ale herecké výkony jsou naproti tomu místy i skvostné. Slanýho pošahaný magor je na jedničku.

Kdyby tisíc klarinetů (1964)

Naprostý souhlas s larelay. Ne poprvé, že? Za ten nápad a vše okolo si to zaslouží plný počet.

Vražda v Orient expresu (1974)

Viděno s českým dabingem v hl. roli s M. Růžkem. To by mi ale vadilo nejméně, pokud by Poirot nebyl líčen jako nafrněný podivín. Strašně mi jeho povaha vadila, dokonce natolik, že jsem to ani nedokoukala obouma očima, jen jsem na to občas jukla od knížky.

Anglické jahody (2008)

Za Bardukova a Kluse, který se k tématu filmu hodí více než dobře.

Boháč a chudák (2005) (TV film)

Takže pro mě to bylo na hraně. Nebýt tam J. Bohdalová, která mě neustále posouvala myšlenky k Nesmrtelné tetě, asi bych si to užila víc, ale takhle až tak nadšená nejsem. Ty efekty - myšleno přeměny - jsem raději ignorovala.

Rytmus v patách (2009) (TV film)

Hrozná doba, příjemně natočeno.

V peřině (2011) odpad!

Vůbec mě nenapadlo, že někdo takovou koninu může natočit. Absolutně o ničem a ještě mi to zabralo čas. Chtěla jsem to poctivě dokoukat, ale po půl hodině už jsem mrkla jen na konec.