Přísně tajné: agent Dudley Puppy (2010) (seriál)

Jak to kdo vezme. Ono je to nesmysl. Ale je to tak blbé až je to dobré. No, kdybych to viděl jako úplně malý, tak bych to zbožňoval. Co mě nejvíce vytáčí bylo to, jak hlavní záporáci vždycky informovali hlavní hrdiny co právě provedou.

Henry Nebezpečný (2014) (seriál) odpad!

To ne. To není vtipné, to není koukatelné, natož zajímavé. Nevím co mě napadlo se na to vůbec mrknout. Zničí vám to všechny mozkové buňky. Ale pokud vás to láká, tak do toho.

Big Time Rush (2009) (seriál)

Na Kickodownu, teda chci říci Nickelodeonu, je spoustu průměrných a podprůměrných seriálů, a tenhle je jeden z těch lepších. Je to lepší než Marvin Marvin, a účel pobavit diváka to mělo. Takže za mě 3*. Nic špatného, Nic výborného.

Marvin Marvin (2012) (seriál)

Upřímně já bych to tak tragicky nebral. Občas se tu mihnou slabší herecké výkony, a není to seriál, který chce člověk vidět znovu. No každopádně v některých dílech to vtipné bylo. Takže 2*.

Pomoc, zmenšil jsem kamarády (2021)

Nevím co bude pak. Pomoc, zmenšil jsem svou nevěstu? Pomoc, zmenšil jsem si (však vy víte). Tato série, která začala filmem, pomoc zmenšil jsem učitelku, je tímto dílem už vyloženě natahovaná. Problémem je samotný námět, který v porovnání s prvními dvěma díly již nemá co nabídnout. A taky bych vytknul některé efekty ve filmu. Pokud se to někomu líbí, tak mu v tom nebráním, ale já bych si tento film už v životě nepustil.

Moonfall (2022)

Můžu pochválit herce i triky, ale to jsou jediné věci, kvůli kterým jsem dal 1*. Děj není zajímavý, a je tak nudný, až je nekoukatelný. Takže tento film se u mě tak tak vyhnul odpadu.

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Tento humorný seriál, teda chci říci šílený seriál, vám zaručeně udělá úsměv na tváři. Jediným problémem tohoto seriálu jsou ty novější série, jelikož ty nestojí za nic.

Sanjay & Craig (2013) (seriál)

Nickelodeonský úchylismus, teda chci říci terorismus, mě chvílemi pěkně štve. Nickelodeon je jako klíště, které se přisaje na drát od satelitu, a vaše oči se na něj furt musí dívat. Viděl jsem spoustu Nickelodeonských splácanin, ale tato je alespoň koukatelná.

Sám doma 5: Vánoční loupež (2012) (TV film) odpad!

Tento odpad! se chtěl přiživit názvem " Sám doma ". První a druhý díl je jasný vánoční kult. Trojka je zklamáním, ale věřím, že kdyby to nemělo název Sám doma 3, mělo by to větší hodnocení. Čtyřku nekomentuji, a toto je vyloženě jeden z nejhorších filmů, kde mi ani jedna scéna nepřišla vtipná. Gratuluji.

The Nine Lives of Fritz the Cat (1974) odpad!

A jéjé. To jsme se zase nasmáli. Hrozný je puch. Hroznější jsou prdy, co je však nejhorší, co je však nejhorší, pokračování Kocoura Fritze. Já nevím proč, ale já furt trpím jakousi nenávistí vůči tomuto kocourovi a jeho filmům. Komiksy jsem nečetl. Ale ten film je strašně velká blbost, u které se člověk unudí více než kdy jindy. Ono je největší problém na ději. Máme tady Kocoura Fritze, který je nadržený až až. Což z tohoto konceptu nemusela vzniknout špatná komedie. Jenže ten film doplní nudný děj, a jakési úchylárny, které do filmu pro zdravého člověka nepatří. Nemám na mysli ty erotické záběry. To, že někdo sleduje Porno apod. Ještě neznamená, že ten člověk je nějak nemocný. Mě nevadí ani Erotické komedie. Jenže tady je něco, co se bojím vůbec vepsat do komentáře. Ale nebudu lhát, že scéna, kdy prezident odpálil golfový míček o zuby toho prasete, mě fakt dostala. Byla vtipná. Ale nemyslím si, že je dobrý nápad tím pádem dát jednu hvězdičku navíc. Každopádně nechápu co měly znamenat ty záběry, kde všude všechno blikalo. Epileptici by z toho neměli dobrý zážitek. A i pro člověka, který je zdravý, jsou ty blikající scény na oči velice nepříjemné. Těch záběrů je tu více než jsem viděl ve filmu Rock & Rule. Dodnes jsem mu to vyčítal, a teď jsi uvědomuji, že dělám obrovskou chybu. Upřímně, jsem radši, že se Bakshi nechopil režie filmu. Tenhle film si vyloženě koledoval o to, aby ode mě schytal odpad!