Hellraiser II: Svázaný s peklem (1988) odpad!

Co tohle byla za úchylarna zatraceně? Z tohohle filmu mám Noční můry už od dětství. Navíc je to nudná nuda, která mě nikdy nezaujala, a ani nezaujme. Jinými slovy je to dost připálené mauzoleum. Tohle mauzoleum mě bude strašit asi do smrti.

Forrest Gump (1994)

Dokonalý film. Navíc jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Rozepisovat se tu nebudu. Jak vidíte, komentářů je tady spoustu. Přeji tomuto filmu, ať si udrží místo ve svém žebříčku.

Kocour Fritz (1972) odpad!

Jak je možné, že ten nejhorší film všech dob najdu zrovna v červené zóně? Já se moc omlouvám filmu Vánoční zlo. Vánoční zlo je oproti tomuto svinstvu mistrovské dílo. Vánoční zlo je sice odpad, ale lepší odpad. Nechápu, jaký ***** si dovolil tento film označit jako komedii??? Vždyť je to hnůj! Děj je extrémně nudný. Kdyby ten film byl takový, jako začátek filmu, kdyby to bylo jenom o sexu, udělali by autoři dvakrát lépe. Protože ty drastické scény, a to co bylo po začátku, tak se mi z toho filmu fakt chtělo brečet. Chtěl jsem brečet z toho, jak je to zbytečně drastické, špatné, a ubohé. Na druhý díl se ani nemrknu. Toto je u mě korunováno na nejhorší film všech dob. OPRAVA: Na druhý díl jsem se už mrknul, a je to skoro stejné fiasko jako první díl. Pitomá parodie na Pribináčka.

Americký kickboxer (1991)

Když jsem byl mladší, miloval jsem arénovky, a různé bojové filmy. Svým bojovým stylem je tento film hodně nostalgický. I když jsem ho jako malý neviděl, tak to má stejný styl, jako mě filmy z dětství. Tenhle film má dva problémy: 1) Bojové téma v takovém stylu už není nic originálního 2) Pár úderů ve scénách je uděláno špatně. Ale takových tu bylo asi jenom 2. Každopádně jste pochopili, že to není dokonalý film. Jenže já se tady bavil v každé scéně, a ve finále jsem si tento film velice užil. Rozumově to není nic převratného, ale citově je to naprosto poutavé. Slabší 4*.

Všemocný Thor (2011) (TV film) odpad!

Tenhle film je tak skvělý je..... Moment.. To není ten Thor od Marvelu. To je kopie Thora! Tenhle film jsem shlédl jen ze zajímavosti, ve stylu: Je to tak špatné, že musím ten film zhlédnout, abych uvěřil. A ono to je špatné. Laciné CGI efekty, hloupý děj, na tomto filmu je prostě hloupé vše. Odpad za odpadem. Koše už musí být plné.

Jackie Brown (1997) odpad!

Tady nelze dát ani jednu hvězdičku za námět (je to podle knihy). Toto je tak špatný film. Sice to není tak obrovský odpad jako Kill Bill 2, ale film Jackie Brown je asi lepší o 0,1%. Tarantino neumí psát scénáře, natož vytvářet nějaké příběhy (ty příběhy myslím u jiných filmů, toto je podle knihy). Tento film je jedna velká nuda. Naprostá nuda. Až na pár malých výjimek po hodině a tři čtvrtě, se tam furt bezvýznamně kecalo. Naprosto nezajímavý děj. Jediný film, který Quentin Tarantino udělal alespoň na 4*, je Osm hrozných, jelikož to má nějaký děj, a strhující okamžiky. Tady není nic. Stejně jako u Gaunerů, a druhého Kill Billa. Toto je čistokrevný odpad!

Vlak smrti (1993) (TV film)

(V tomto komentáři je použito spoustu obrazných pojmenování) Ve 23:00 přijíždí několika metrový vlak do stanice Český Zadek, teda spíše přijíždí do mé televize společně s Jamesem Bondem a bandou tupounů s bombou. Ta druhá je schovaná mimo vlak, a vlastně ta druhá bomba není úplně bomba. Dost obrazných pojmenování. Na tom že to je TV film, tak z pohledu kameramana apod. Jedná velká chvála. Pierce Brosnan hraje skvěle. Jenže akce v tomto filmu je naprosto nezajímavá. A ani samotný děj není zajímavý. A těžce se na to kouká. Upřímně abych vám řekl, zklamaný jsem nebyl. Už jsem dostatečně ovlivněn akčními béčky (céčky), takže mě už nic nezklame. Podprůměrný akční film. Co k tomu více dodat.

Muž s mečem (1992)

Proč je sakra toto v modré zóně? Jak jsem již psal u Critters 3, znám spoustu filmu, které si černou zónu nezaslouží. A ejhle! Toto je špatný film a je v modré zóně. Jsem si vědom toho, že každému se líbí něco jiného, ale druhou otázkou pro mě zůstává, co se komu na tom filmu líbí? Vždyť je to nuda prvotřídní, a navíc film mrhá potenciálem. 1* za Lorenzo Lamase, a taky za to, že to původně nemuselo být špatné?

Medvěd (1988)

Jeden z nejlepších filmů na světě. Po boku mého oblíbeného filmu Ben (1972), řadím tento film mezi mé nejoblíbenější. Rozepisovat se nebudu, jelikož tento film je bez jakékoliv chyby. Možná bych se mohl rozepsat v mých citech: Nádherný film. Je to sakra dojemný film, ten film by si zasloužil více jak 1 000 000 Oscarů...... Asi moji oblibu pochopíte.

Introducing... Janet (1983) (TV film)

Skvělý film s Jimem Carreym, který tady podle mě spíše hraje vedlejší roli, ale také velmi důležitou roli. Usmějete se, ale nečekejte žádné mistrovské dílo jako Ace Ventura. Za mě 4*.