Brána do záhrobí (1981) odpad!

SPOILERY: To si děláte ze mě srandu?! Takto vysoké hodnocení??? Ok.. Ok... Tento film je skutečné peklo. Atmosféra je úplně nulová. Nesmyslné reagování postav. Nuda!!! Je to nuda!!! A aby toho nebylo málo, tak film skončí špatně jen z toho důvodu, že John nestřelil Schykea do hlavy. Proč tvůrci do filmu radši nedali to, že Johnovi v ten moment došly náboje. To by bylo lepší ne??? Vždyť všechny předchozí zombíky střelil do hlavy. Tak proč ho ne? Na to já nemám nervy! Tohle je fakt sračka, a jeden z nejhorších hororů, které jsem viděl. To gore ani neřeším. U scény s ukřižováním se mi chtělo zvracet. Takže tu scénu jsem radši přeskočil. Vůbec se nedivím, že se tato sračka líbila Tarantinovi. To gore. To se mu muselo líbit. OPRAVA: Daleko horší Fulciho film než toto je Dům u hřbitova.

Zvuky temna (1977)

Fulciho filmy jsou většinou sledovány kvůli nadměrnému množství gore. Já takový nejsem. Abych se přiznal, moc gore nemusím. Ale takovéto atmosférické horory s dobrým dějem? To chci! Zvuky temna sice nebudou tím nejlepším hororem který jsem viděl, ale mou pozornost si zaslouží. Je to výborný horor, a když nad tím přemýšlím, tak je to vlastně Fulciho nejlepší film hned po filmu Aenigma. A také je to můj nejoblíbenější italský horor. Bravo Fulci!

Nekonečný příběh (1984)

Zlatá nostalgie. A VHS od Intersonicu. Miluji tento film, a příjde mi, že čím více jsem starší, tím více to prožívám. Proč? To já nevím. Každopádně tato cesta do říše fantazie mě vždy unášela. Kamenožrout byl vždy můj favorit (Vlastně i je dodnes mým favoritem). Mistrovský film, co nemá chybu, a je více než dokonale promyšlený. Takže 5*.

Flash Gordon (1980)

Flash Gordon je velice rozporuplná pohádka o tom, jak imperátor Ming chtěl zničit zemi, a jediný kdo mu v tom může zabránit, je Flash Gordon. Gordon sice v tom filmu jednou umře, ale to neznamená, že by nemohl být k životu přiveden zpátky. Hrdinové jsou nesmrtelní. Když tak nad tím přemýšlím, tak v tomhle filmu se míchají špatné efekty s těmi dobrými. To samé podle mě platí i u hereckých výkonů. A hlavně ty některé kostýmy záporáků (I když Ming vypadá skvěle). Splňuje to účel pobavit diváka? Neřekl bych, že jsem se u toho nudil, ale nebylo to nic, co bych si musel pustit vícekrát. Možná bych tomu dal i slabší hodnocení, ale jelikož tento film znám odmala, nebyl jsem k hodnocení moc přísný.

Nekonečný příběh 3 (1994)

Tenhle film je prakticky úplně to samé, jako kdyby se mi někdo vys*al do ksichtu. Tento film postrádá veškeré kouzlo předchozích dílů. Děj je strašný. A proboha, co ten kamenožrout, a všechny jiné modely tak známých vedlejších postav??? Toto nemá cenu. Vlastně ani nevím, za co dávám tu jednu hvězdičku.

Nekonečný příběh 2 (1989)

Nemohu si pomoci. Jako malý jsem zbožňoval i tuto dvojku, takže dávám prostě za 5*. Dnes bych tomu dal spíše 4*. Natočené perfektně, ale jednička stačila. Každopádně za tu nostalgii dávám 1* navíc.

Fairy Tales (1978)

SPOILERY: Kdo neuvidí, nepochopí. Film, který mi udělal úsměv na tváři. A ne, kvůli nahotě jsem se na něj nepodíval. Starší filmy od bratrů Bandových a jejích společníků mám rád, a když jsem zjistil, o čem tento film bude, ihned jsem si ho musel pustit. A co mě čekalo? Perfektní komedie o Princovi, který má v ději oslavu narozenin. 21 let. Takže žádný plyšový Méďa v jeho posteli již nebude! Teď je dospělý. A měl by si najít nějakou ženu. On už jednu dostal dokonce jako dárek k narozeninám. Bohužel, ta ho příliš nevzrušila. A dost! Musí se vydat na cestu. Potká zpívajíci Pastýřku, ale ta ho bohužel taky nevzruší. Přes všechny své námahy, na konci najde muže v šatech, který je ve skutečnosti zakletá princezna. A jeho kletbu může prolomit pouze princův polibek. Jo, je to sranda. Sice se občas mihne scéna, kdy mají sex mezi sebou asi 10 lidí, což já nemám rád, ale aspoň, že taková nebyla hlavní postava. Písně jsou super. Stylový film, který by měl být podle mě uctíván. 5*. Jenom je škoda, že z produkce Charlese Banda se natáčí čím dál horší a horší filmy. Ach, ty zlaté staré časy.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

I když je logicky králík hodnější, sympatičtější mi byl vždycky ten vlk. Nostalgie jako blázen!

Temný prales: Strašliví vetřelci (1992)

Ano, není to očividně nic originálního, ale tento film by si zasloužil tuto hlášku: ,, Zkus se nenudit!" A ano! Já se vůbec nenudil. Svým pohybem jsou příšerky opravdu podobné Critterům, a podle toho jak tady čtu ty komentáře, tak autoři čerpali nápady i z jiných filmů, než jsou Critters. Ale povím vám, a asi mi nebudete věřit, toto je lepší než nějácí Critters. Sonny Carl Davis je ve své menší roli naprosto parádní, efekty jsou ok, a celkově je to perfektní béčko. Jak říkám, není to nic originálního, ale baví to jak to jenom jde.

Projekt Shadowzone (1990)

Většinu béček z Full Moon Features (Tehdy se jmenovala Full Moon Productions) mám docela rád. Tohle je ale jeden z těch filmů, které se mi nelíbí. Musím pochválit především herce, kteří hráli dobře. Ale jinak tento film nepřinaší nic nového, a strašně jsem se u něj nudil. I pokud máte rádi sci-fi béčka, tak vám tento film nemůžu doporučit. Můžu vám ho doporučit pouze v případě, že si na tento film chcete udělat vlastní obrázek.