Sázka na třináctku (1977)

Vcelku taková obyčejná kriminálka 70. let na sobotní odpoledne lehce po obědě. Pokud je nálada, nezklame.

Větrná hora (1955)

Na Větrnou horu jsem se koukal jen díky tomu, že to bylo točeno nedaleko od nás - pod rozhlednou na Děčínském sněžníku. A docela mě to bavilo, film je sice jak jinak silně zasažen padesátými léty, ale jde to zkousnout. Navíc to černobílé provedení má tady speciální kouzlo.

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

Podivná bondovka....příběh byl hodně silný a ten konec je opravdu v podobných příbězích nevídaný. I Lazenby mi přišel celkem v pohodě, ale připadá mi, jakoby už ho dopředu scénáristi chtěli potopit tím co na něj v ději ušili - příšerná sukně, údajné teploušství, opuštění služby, prostě ho co nejvíc vykreslit jako někoho kdo na to nemá...škoda, jinak je ten film opravdu špičkový.

Agent beze jména (1988) (seriál)

Z nových filmů o Bournovi s Mattem Damonem jsem neviděl ani ťuk (do kina se mi kvůli tomu nechtělo a v televizi jsem to zatím nechytl, ale až to půjde, asi kouknu), takže nemůžu srovnávat. Každopádně tento film s mým celkem oblíbeným Richardem Chamberlainem mě dost bavil. Celé to má takovou ponurou atmosféru, která se mi vybaví hned, i když už je to pár let, co jsem film viděl.

Rocker (2001)

Pokud pominu, že film byl natočen na základě inspirace mým současným nejoblíbenějším zpěvákem Timem Ripperem Owensem (kdybych to totiž neměl pominout, bylo by to rádo za jednu hvězdu), tak se jedná o vcelku slušně zpracovaný film se vskutku parádní muzikou.

AC/DC: Family Jewels (2005) (video kompilace)

Nádherný souhrn všech klipů AC/DC. Především ty s Bonem Scottem jsou neodolatelné, s vrcholem u Let There Be Rock

Sexy Pistols (2006)

Námětem je to vykrádačka Pistolnic a provedení je navíc o dost slabší. Ale bože, ty dvě....no musím říct, že jsem asi ještě neviděl film s tak neuvěřitelně sexy a přitažlivou hlavní dvojicí....bez Salmy a Penelope by to bylo za hvězdu, ale na ně se tak krásně kouká, že ty tři musím dát.

Superman 3 (1983)

Celkem zklamání, hlavně příšerná první půlka filmu. To je právě to, co trojku nejvíc sráží - neskutečně směšná první půlka, která je parodií a docela temná druhá půlka vrcholící na vrakovišti. Dost z toho čiší, že tůrci nevěděli jestli chtějí udělat komedii nebo akčňák. Nakonec z toho vzniknul hybrid, který je přesto díky druhé půlce koukatelný. A musím si taky přílít, Richard Pryor je opravdu příšerný, kdybych ho viděl ve více filmech, asi si na něj utvořím silnou alergii.

Smradi (2002)

Vynikající film s tématikou, která u nás bude žhavá asi navěky (s podivem, že filmů o ní vzniká málo, asi se tvůrci bojí, že by stačí udělat jen malá chybička a skončí na pranýři kvůli rasismu). Výborně zahrané postavy Ivanem Trojanem a hlavně Zdeňkem Duškem, jeho zlostnej dědek je k sežrání:-D

Zamilovaný profesor (1996) odpad!

Ble, ble a zase ble. Nesnáším Eddie Murphyho a tohle je z jeho parolí ta naprosto nejšílenější. Hrůza