Skyfall (2012)

V tomto filme strieda jedna skvelá scéna druhú.  Naháňačka v úvode, atentát na M a prestrelka v skyfalle. Bezchybná akcia. Javier a jeho mommy issues.  Všetko sedí.

Svěrací kazajka (2005)

Cakala som ze sa bude tulat po inych sferach a zazije ine dobrodruzstva. Prostredie psychiatrie mi je zname, bola som tam a keby ma zavreli ako Adriena, asi by ma je*lo. Paranoidny Daniel pobavil.

Matka (2003)

Neviem ako velmi je pravda ze ludia v takom veku su sexualne aktivni. Aby matka zviedla muza svojej dcery, to je ake sebecke, to su vztahy naho*no. Daniel mal pravdu, vsetky zenske ho len vyuzivali.

Zloději kol (1948)

Velmi realne, jednoduche a priamociare. V strede filmu som sa trochu nudila, ale koniec mi to vynahradil. Dostavili sa velke emocie, lebo som cakala nieco ine. Urcite pozrem znova. A od rezisera chcem vidiet dalsie filmy.

Tenkrát na Západě (1968)

Film je pomaly a velmi dlhy a nudil ma. Ale. Hudba je famozna. Charles a Henry mega charizma, sucasni herci by si mali robit poznamky. Konecna scena zuctovania a minulost Harmoniky famozna. Na film som myslela aj dalsie dni po zhliadnuti. Je vynimocny.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Rozoberanie dokazov je zaujimave aj ked viete ako to asi skonci. Cele je to postavene na dialogoch a Henry Fonda velka charizma. A Jiri Voskovec sa dostal do takehoto filmu? Smekam.

Rocketman (2019)

Taka klasika - mlady umelec vystreli na vrchol a zacne mat problemy s drogami. Su tu muzikalove cisla a Eltonove pesnicky potesia.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Super akcia, scena v kostole mi pride prestrelena rovnako ako ponuka na analny sex.

Zmizení (2013)

Vyborny thriller. Zufaly otec robi zufale ciny aby sa dopatral k stratenej dcere. Nedoslo mu ze ked mu na to pridu, tak skonci v base?

Lockdown (2021)

Kukla som si to lebo v popise bolo ze to je heist movie ale kradez diamantu je len poslednych dvadsat minut a zvysok su kecy, vata, nuda. Nezachranuje to ani aktualna tema lockdownu.