Úkryt (2011)

Michael hra blaznov super a podla mna je trochu sisi aj v skutocnom zivote. Preto sa mi paci. Cely film som verila tomu ze nie je chory a ze ta burka naozaj pride. A chcela som vidiet viac z tej burky.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Thorin je na zaciatku rovnako hamizny ako producenti tejto trilogie. Bitka je slabsi odvar z Navratu krala. Pacil sa mi suboj na lade a Martin.

Podnikavá dívka (1988)

Melanie robi karieru skrz svoju huzevnatost a vynaliezavost, zamiluje sa do fesaka Harrisona ale inak tu o nic velke nejde.

Pan Bobr (2011)

Toto nie je komedia. Je to dost smutne. Depresia nie je sranda. Linka s Jen a Antonom je o nicom. Mel je skvely herec a keby mal skoncit v hollywoode kvoli akymkolvek skandalom, bola by ho velka skoda.

Rudá volavka (2018)

Preco maju len sexualny vycvik? To niekoho o*ukat z vas robi dobreho agenta? Jennifer ma v originali hrozny rusky prizvuk, s Joelom ma slabu chemiu a prislo mi ze on tam toho moc nespravil. Taha to Jen, jej herectvo a charizma a je to obstojny spionsky film.

matka! (2017)

Poznam cloveka,co tento film povazuje za genialne dielo, ale podla mna to je cisty bordel. Metafora planety Zem a jej drancovanie a Boha, ktoremu to je jedno? Ci o com to je? Jennifer mam velmi rada a pripadalo mi ze natacanie bolo rovnake peklo ako cely film. Fail.

Černá labuť (2010)

Transformacia a prerod hrdinky k svojej temnej stranke mi prisiel tak trivialny a predvidatelny, ze som ostala sklamana ako ma to nechalo chladnou. Ale herci su super.

Taxikář (1976)

Myslienka , ze ludia su odpad a treba ich vystrielat sa mi paci. Suhlasim. Ale kym sa k tomu dostaneme, musime pozerat dve hodiny ako Robert jazdi po meste. Jodie je tu pat minut a jej nominaciu nechapem.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Vacsina tohto filmu je vypln na dlzku tri hodiny. Elfovia - vata. Jazerne mesto - vata. Moje hodnotenie je za sceny draka s Bilbom.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Druhe Spolocenstvo to uplne neni. Trpaslici su zamenitelni a nie moc sympaticki a ich misia nie je taka osudova. Taha to Martin ako Bilbo. Ak to berem ako obycajny blockbuster, som spokojna.