Ocelový mumraj (2000)

Soundtrack byl skvělej, akce byla hodně dobrá, herecké výkony byly slušný, příběh byl průměrný a né moc originální, scény z robotem byly laciný. Proto dávám 50%

Hory mají oči 2 (2007)

Hnus, bože můj, zlatá jednička. Tohle oproti jedničce je naprostá ptákovina. Všechno je špatně. Herci jsou nudný a nezajímavý. Lekačky stojí za nic. Jediný, co je tam dobrý, je to zabijení. Doporučuju na 40%.

Hory mají oči (2006)

Skvělý film, strašidelný, bombová atmosféra. Nebyly tam nepotřebné lekačky. Film zkrátka vsázel na napětí, která se mu povedla. Bylo tam i dost krve, takže super. Doporučuju na 90%.

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Tenhle film se mi hrozně líbil. Je tam super příběh. Hlavní postava (Charlize Theron) je taky super. Hlavní postava má zajímavou minulost. Ostatní postavy jsou taky dost dobrý. Jediný co se mi tam nelíbilo je hudba v akčních scénách a záporák, který mi osobně připomíná horší verzi záporáka z venoma. Proto dávám 70%

Mortal Kombat (2021)

Tomu filmu chybí 15 minut navíc. Všechno je tam takový zrychlený. Boje jsou tam strašně krátký. Hlavní postava je tam úplně nezáživná. některý postavy v tom filmu stojí za nic. Jediná postava, která vás bude bavit je KANO. víceméně je to, ale v pohodě, proto dávám 60%

Sestra (2018)

Je to skvělý horor. Co se týče hororů, tak je to jeden z nejstrašidelnějších hororů co jsem kdy viděl. Atmosféra super, lekačky super a příběh je jednoduchý, ale je dobrý. Proto dávám s rezervou 75%

Slender Man (2018)

Tenhle film doporučuju těm, který se nesoustředí na příběh. Tenhle film spíš vsází na lekačky a děsivou atmosféru, což se filmu povedlo. Napětí je fakt super, takže si u žádný scény nevydechnete. Pokud jde o lekačky, tak lekačky jsou takový průměrný, nějaký jsou super, nějaký stojí za nic. A teď dojde na lámání chleba. Příběh ten film nemá prakticky žádný. Budete se sami sebe ptát na tisíce otázek, ale žádnou si nezodpovíte. A herecké výkony, to taky nebyla zrovna žádná sláva. Proto dávám 55%.