Intervaly (1969)

Pěkné záběry. A když si to pustím tak dvacekrát za sebou, možná se naučím i italskou abecedu - tak proto ta druhá hvězdička.

Hellraiser: Inferno (2000)

Jestliže má tento díl série Hellraiser takové hodnocení, jaké má, nedokážu si představit, že jsou další díly ještě horší. Jedna * za kameru, která opravdu není zlá. Mimochodem - moralizující Pinhead je opravdu hrozný... kde jsou ty časy, kdy zkrátka jen trhal maso.

Shrek 2 (2004)

Slabší než první díl, ale pořád zábavný.

Shrek (2001)

Uznávám, že jsem k té postavičce měl slušný odpor (asi tak jako k těm troubům Úžasňákovým) a uznávám, že to byla chyba. Dobře jsem se bavil. Eddie Murphy jako Oslík je vskutku výborný.

Hellraiser (1987)

Abych byl upřímný, čekal jsem od prvního dílu této série krapítek více, nehledě na to, že jej režíroval samotný autor. Děj je dosti jednoduchý a výkony také nic moc, ale hodně toho vyvažují cenobité, jejichž vyobrazení je na dobu vzniku filmu dosti zdařilé.

Zánik domu Usherů (1960)

Jedna hvězdička je za Vincenta Price, druhá hvězdička za námět a třetí hvězdička za záběr domu Usherů v mlze. Jinak je to celkem slabota.

Hrdinové (2006) (seriál)

Zatim 5 hvězdiček. Začátek je velice slibný.

Svět podle Prota (2001)

Vše zachraňuje první polovina filmu a skvělý Kevin Spacey. A bože můj - ta úděsná hudba!