Pleasantville: Městečko zázraků (1998)

Klasická ukázka nedotažení výborného nápadu. Bohužel film nedokázal udržet nadhled a závěrečná půlhodina byla jedna velká patetická koupačka. Po slibném začátku zklamání. Krutých dvě a půl *.

Opravdové ženy (1997) (TV film)

Nemám rád filmy, kde se nedostatky v dramatičnosti příběhu dohání smrtí dítěte. Tady si scénáristé střihli dokonce double. S matkou to samozřejmě ani nehlo. Vždyť je to přeci opravdová žena. Pokus o ságu opravdu nevyšel.

Quantum of Solace (2008)

Bavilo mě to celý od začátku do konce. Rvačky, honičky, výbuchy. Craig je řízek. Takže 3 a půl ;).

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Velmi slabé pokračování. David Yates pohřbil celou sérii. Doufejme, že závěr to napraví a po shlédnutí nebudu muset obracet oči v sloup.

Pařba v Bangkoku (2011) odpad!

Tato "komedie" má zásadní vadu. Není ani trochu vtipná. Příběh je totální slátanina šitá horkou jehlou. Vtipy, pokud nějaké jsou, jsou nechutné. Když nadějný chirurg a talentovaný cellista přijde o prst s partou ožralých kreténů, na tom já neshledávám vůbec nic vtipnýho. Film trochu zachraňuje závěrečná montáž fotografiíí z pařby, ale to nestačí. Velké zklamání.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Tři a půl. Mám prostě slabost pro oddechovky s bojovou tematikou.

Alexander Veliký (2004)

Úlet. Navíc blonďatej Sagvan Tofi v hlavní roli ... nic moc.

Domina (2010) (TV film)

Bratři Dlouzí rulez!

Proposition (2005)

Sice tři ... ale lepší ;).