Nepolíbená (1999)

Sedět na tom stadionu, tak je vypískám.

Jak se tančí brumbambule (1985) (TV film)

Tancuj víc, tancuj víc, když brumbambuli zahrajou nám. Pohádka české televize, kterou obohacuje veselá písnička od Viktore Preisse. Hned bych si s nimi také skočila do kola, ale jen v těch úžasných střevíčcích.

Crossroads (2002)

Nechci pomlouvat Britney ani její herecké výkony. Ten film podle mě není zas takový propadák jako je zde prezentováno, děj stojí svým způsobem za houby, ale I´m not a girl not yet a woman je celkem pěkná písnička.

Lucie, postrach ulice (1983)

Vypravování o Lucii jsem neměla nikdy ráda, formeláky jak bysmet. Nelíbilo se mi, že dělali všude binec a všechno snědli. Jako malá jsem si hrála s plastelínou, ale pohádky o ní jsem raději přehlížela.

Kudrnatá holka (1991)

Ani jako malé holce se mi to nelíbilo. Film je bezduchý a nevtipný. Co jediného se mi snad líbilo tak to, jak si Sue olizuje prsty. To jsme se sestrou zkoušeli několikrát, ale mamce se to zase moc nelíbilo:-)

Škola rocku (2003)

Je to vtipný, je to vtipný a je to vtipný. Vše je doprovozeno celkem ulítlou hudbou a bláznivým Blackem. Scéna s ředitelkou v baru je strhující.

Cesta do hlubin študákovy duše (1939)

Souhlasím, že je to o píď lepší než první díl. Vaněk: ,,Jseš vyvolanej. Nějaká věta kosinová." Peterka: ,,Kozinova věta zní: Lomikare, Lomikare, zvu tě na boží súd..."

Škola základ života (1938)

Komedie s Vlastou Burianem mám raději, ale právě tahle patří ke klasikám ze školního prostředí. Především proto se přidávám a souhlasím s hodnocením, že patří k těm, kdo má dosahovat vrcholků filmového Mount Blanc (na Everest to přece jen není) profesor Koďousek: Chyba! číšník: Prosím? profesor Koďousek: Součet je správný. Ale výsledek vždycky dvakrát podtrhnout, přítelíčku!

Záměna (1983)

Jedna z nejlepších zahraničních komedií. Murphy je ve formě a skvěle mu sekunduje zbylá trojce budoucích milionářů. Především komorník je nezapomenutelný, trošku mi jej připomíná v Chůvě k pohledání Neiles, ale nesahá mu ani po kotníky. Spousta fórků se snažila být využita i v jiných filmech, avšak u mě nezaznamenala takový úspěch.