Monstrum (2008)

Najpeknejsia scena bola asi ta, ked socha slobody prisla o hlavu :) ale v celku Blair Witch + Gozilla. Efekty pekne ale pribeh uz takmer klise (opat sa raz podarilo ukazat ako sa da lahko zlikvidovat New York) dalej co sa tyka celkoveho nadhladu na film, prislo mi to bezduche, najskor party, vztahy a nakoniec smutny hrdina ide zachranit svoju byvalku (chybala len Americka vlajka) 6/10

Já, legenda (2007)

V celku slusne spracovana predstava "ukoncenia ludstva" (takmer ) :) Vyprazdneny NY a k tomu srnky a jelene po uliciach + hromada zmutovanych, byvalych sporiadanych obcanov velkomesta! 8/10

Škola rocku (2003)

Slusny film, ako kazit deti v pripravke na Amicky sposob :) Film sprevazdany samou dobrou muzikou (No Vacancy,The Clash, KISS, The Ramones, Cream, AC/DC) Nic nechybalo, len trocha normalnosti! :)

Interview s upírem (1994)

Pri pozerani som bol ako v inej dimenzii, ten dej bol tak uchvatny ze som sa citil ako protagonista, nenudilo to ani jednu sekundu, stale to malo co povadat aj vzhladom na celkovu dlzku, len koniec bol troska, nie zrovna podla mojej chuti! 9/10

Beowulf (2007)

Nie som nejaky obrovsky fausik anime ale nejak mi nesedel dej, male nezrovnalosti oproti filmovej verzii ale inak GooD.

Sejmi je všechny (2007)

Absolútna šialenosť :) i keď je pravdou že na Hard Boiled sa to nechytalo, dosť veľa vecí je okopčených SYSTÉM: ...dieťa v náručí a hromada guliek v ovzduší... Po šese začne unavovať fráza Pána Smitha - "Vieš čo neznášam?" (po ktorej zahlásení v bezprostrednom okamihu padajú vystrely) Ale bola tam aj malinký kurz zdravovedy: Mrkva je zdravá, výživná a vhodná aj ako smrtiaca zbraň :) 8/10

Střelec v ohrožení (2007)

Takze Wesley sa nam dal na nieco malinko ine!? Sice hned v prvych minutach bolo jasne ako bude film vyzerat ale skutocne som necakal ze to schyta 3x pocas 105 minut :) (2 by som este zozral ) No v podstate nic prieborne sa ani cakat nedalo s ohladom na poslednych par veci ktore Snipes poctil svojim hereckym JA... Boze kede je cas ked som sa ako maly chlapcek tesil az opat kuknem na Bladea :)

Těsně vedle (2007)

Strasne predvydatelne, miestami nudne avsak nezaspal som pri tom, bolel ma zub! :) Urcite uz viac na to nesiahnem! Myslim ze Benovi tato uloha sedi (v podste skoro vzdy hrava v takychto ukrutne romanticky posobiacich komediach) Mal by pisnut Rosamunde ci ho nezamestna v nejakej stredajsej sladavine!

Invaze (2007)

Myslienka mimozemstanov v podobe lepkavej hmoty...beriem, pad raketoplanu...beriem, myslineka premeny ludi v spanku...beriem ale ked uz sa prebudit tak byt bez citu? NEBERIEM...(nadych Equilibria) Trosku pouzita tema...(ale Nicok to uhrala skutocne na 1s*) Inak v celku obstojny film (nezaspal som pri jeho pozerani) :)

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007) odpad!

Vraj sex a zvratenost predava! Trapne, nudne, vhodne pre nadrzanych teenegerov...je to uz tak otrepane ze tam nie je co nove ukazat! Dopozeral som to asi na 15x...