Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Když má člověk pochmurnou náladu, tak tento film je naprosto ideální. Viděla jsem již mnohokrát, ale pokaždé se válim smíchy.

Jak vycvičit draka (2010)

Souhlasím s dalšími názory, že je konec se dá předpovědět po půl hodině filmu. Ale to rozhodně ani v nejmenším nubírá na osobitosti, vtipu a kouzlu, které z tohoto filmu vyzařuje. Hudba je skvělá a doplňuje velmi precizní animátorskou práci . Vřele doporučuji všem věkovým kategoriím. Hurá na Draka!!

Kód Navajo (2002)

Zajímavý námět, pěkné prostředí, dobří herci, ale nemůžu si pomoct, prostě mě to moc nebavilo.

Eragon (2006)

Kdyby Jeremy žil déle možná bych dala i třetí hvězdičku. Krom Ironse a Malkoviche mě žádný z herců nenadchl a ani nepředvedl obstojný výkon, myslím, že autor knihy byl asi taky zklamán tím co mu z toho filmaři vytvořili. Opravdu je škoda, že celou knihu "vecpali! do 100min. Věřím, že kdyby to protáhli alespoň o hodinu, bylo by to více pochopitelné pro člověka, který knihu nečetl a méně urážlivé pro toho kdo ji četl.

Iron Man 2 (2010)

I když jde o pokračování přesto jsem byla více okouzlena než u prvního dílu, námět byl jednosušší, ale s tím jsem počítala a právě proto jsem byla velmi mile překvapena s lepším scénářem s propracovanějšími postavami, Mickeyho sic mohli ještě trochu dotáhnout, ovšem vylepšil velmi přesvědčivým přízvukem. Scarlett byla skvělá, bojová scéna naprosto strhující :D Očekávaný happy end byl lehce sarkastický a originální... z mého hlediska si všech ***** zaslouží

2012 (2009)

Třetí hvězdička je za Woodyho a efekty, které byli vynikající, ale poněkud mi vadilo střídání průletů letadlem pod padajícími budovami a "srdceryvnými " scénami... Nj amerikanismus jak stehno...

Otevři oči (1997)

nemůžu si pomoct, ale ten film mi fakt nededl. stejně tak i vanilkový nebe.

Sexy Pistols (2006)

Je vidět, že oba režiséři před tímhe filmem točili jen reklamy. Podruhý bych se na to nekoukla ani za zlatý prase.