Nic jako dřív (2017)

Bohužel když prdi člověk na vzdělání nedopadne nikdy dobre . Jo je to velmi realisticky podoba dnešní doby. Za mě 4*

Uspávač (2017)

Karma je svině.Myslim ze hodně lidi přehodnotí chování k zvířatům.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Dno zumpy pohadkovehe sveta je na svete. Je to jako by kocicka s pejskem se sjeli na kokainu a natocili film! Tohle je opici zvratek televizni tvorby.

Na vodě (2016) (seriál) odpad!

Serial plave na vode, herci plavou na vode, scenar na vode... Proste cele o hovne (pardon o vode)

96 hodin: Odplata (2012)

Takhle nereálnou auto honičku jsem dlouho neviděl, naprosto nesmrtelné auto , které po 10 bouračkách vypadá jako by vyjelo z výrobní linky a holka co dělá řidičák najednou řídí lépe než profík. A naprosto stejné pořadí zabíjeni padouchů. Spíše podprůměr.

Cesta (2009)

Jiný pohled na katastrofu a zánik lidstva. Člověk byl naučen, že vždy se dozví proč se to stalo a na konci ho čeká happyend . Tento film je naprosto jiný vybočuje z řady stejných a nudných filmů a proto si zaslouží pozornost. Cesta může být cíl.....Jen pozor člověk by se na to neměl dívat ve špatné či depresivní náladě, protože jinak by ho to mohlo dorazit

Přátelé (1994) (seriál)

Až na Pheobe a občas Rosse tak všchny postavy jsou genialní .Fakt Pheobe mě tam strašně vadila.

Uprchlíci (1986)

Jako komedie mi to moc nepřislo spíše važnější film ..jediná scéna která mě rozesmála byla stým ožralým doktorem .