Hodinový manžel (2014)

V těch záplavách českých ptákovin co se teď vesele točí (že pane Hřebejk?) je tohle výborná oddychová komedie na kterou se rád podívám znovu.

Zase doma (2013) (TV film)

Kelly to po těch letech stále sekne :-) Jinak celkem příjemný film na dlouhé zimní odpoledne.

Třída 8.A (2014) (pořad) odpad!

Podepisuji se vesměs pod všechny komentáře co udělili odpad, už není co bych dodal :) Ti se čtyřmi a více hvězd zřejmě slušné oddíl.

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál)

Za komančů to bylo něco, dneska když se na to člověk dívá je to naprosto k smíchu a uvalený jako blázen. Když si odmyslím všechny ty totalitní srance kolem, protivného Dvořáka, tak hodinu a pul každé díl řešit jednu banální ptákovinu, to je něco. Jenom protože si pamatuji jak jsem sám jako dítě blikal s vypínačema jak pitomec, dám dvě, ale když to dneska vidím nejradši bych napálil odpad.

Úsvit planety opic (2014)

Chybí Franco a Pinto, tohle už prostě není ono, tvůrci to vzali za špatné konec :( Jednička byla skvělá a zdálo se, že je nakročeno na parádní sérii, ale tenhle díl je bohužel spíše krokem zpět.

Nejhledanější muž (2014)

Zas jeden z těch nadhodnocených filmů celkem o ničem táhnoucí se jak smrad. A když děj začne být konečně aspoň trochu zajímavé, tak to utne (ne)konec a nasadí tomu všemu korunu. Jediná světlá stránka filmu skvělí PSH a Rachel.

Rychlovky Ládi Hrušky (2014) (pořad) odpad!

Hruška je debil a kdo na to kouká a nedej bože i podle toho vaří, tak ten je debil tuplované. A to jsem si bláhově myslel, že Babicu už nikdo nepřekoná.

Lucy (2014)

Zlatej Transcendence... Kdybych použil otřepané klišé o nutnosti vypnutí mozku, tak tady by to akorát muselo platit trojnásobně. Nebýt tam Scarlett, tak ještě o hvězdu níže.