Drž hubu! (2003)

Už hodně dlouho sem se takhle nezasmál jako u téhle skvěle natočené a výborně zahrané komedie. Tohle je prostě paráda. "Kráva, která prdí" nebo "Ruby...Hoooovno" to sou nezapomenutelný hlášky :-).

Černé Vánoce (2006) odpad!

Žlutej zabiják a jednooká kráska absolutně bez charismatu s rampouchem a úchylkou na oční bulvy aneb další brak a nepovedej remake. Holky sou pěkný, ale kdyby se nechovaly jako krávy tak by to na tu jednu hvězdu i bylo.

Platoon of the Dead (2009) odpad!

Takovouhle kopu sraček aby člověk pohledal. Do teď mi neni jasný o co se pan "režisér" s tímhle svým výtvorem vůbec snažil. Parta troubů, která s plastovejma hračkama "Made in China" běhá 20 minut po lese a hodinu se snaží řešit přitroublý melodramata v dementnim domě. Korunu všemu dává kozatá paní, která z ničehož nic vyběhne z lesa a hořčiče místo krve těch pánáků odvážně to nazývaných zombie. Tomuhle paskvilu se musí člověk vyhnout obrovským obloukem nebo přijde k vážnému traumatu!

Tunelové krysy (2008)

Uwe překvapil,mile překvapil. Řadu nelogičností a ze začátku tupejch dialogů střídá atmosférický útěk z tunelů. Tohle se Uwemu povedlo, ta atmosféra je prostě skvělá, do kůže těch nebohých vojáků sem se dokázal vžít a pocítil jsem tu bezmoc tam dole v podzemí s těma zatracenejma rákosníkama. Good Job Uwe.

Sám v temnotě (2005) odpad!

Německý prznič PC titulů Uwe Boll je zpět s jeho novým rádoby filmem Sám v temnotě. Hodina a půl čistý nudy při koukání na pobíhajícího Christiana Slatera,kterej je filmu snad omylem ostatně jako další herci. Film si nezaslouží ani 1*za Taru Reid i když to je nejsvětlejší moment týhle temný srač...