• Fantasy

Slunce, seno a pár facek (1989)

Můj nejoblíbenější díl z celé série Slunce seno. Má nejvtipnější hlášky.

Splněný sen (2000)

Krásný příběh o tom že hazard se nevyplácí.

Fimfárum 2 (2006)

Kam se hrabe dnešní Cocomelon nebo Bing. Toto je skutečná kvalita. Osobně tento díl mám nejradši ze všech tří Fimfárem. I když je to takový smíšený pocit některé pohádky se mi líbily v jedničce. Jiné tady a jiné zase ve třetím. Tady se ale nachází moje nejoblíbenější pohádka: moře strýčku proč je slané. A k tomu ještě hlas Jana Wericha čistá dokonalost.

Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (1968) (seriál)

Hodně nadčasový seriál. Jsou to starší Simpsonovi. Narozdíl od Simpsnů tady postavy nevypadají jak divní LEGO panáčci ( Omlouvám se předem fanouškům novější verze smolíkových). Děje v jednotlivých epizodách mají Pointu (ne prásk a z důchodců se stanou dinosauři).Taky nesmí chybět super humor. A nadčasová postava Nuny. A postavy se chovají normálně. Záleží čistě na vás jestli si vyberete Simpsny nebo Smolíkovi. Já osobně preferuji tuto verzi.

Pošťák Pat (1981) (seriál)

Nechápu ta nízká hodnocení, pro děti je to dostačující.

Výměna manželek (2005) (pořad)

Tento TV pořad, ukazuje čeho jsou lidé schopni. Někdy opravdu divné případy ( táta nekoupil ani svojí dceři zubní pastu A místo toho si koupil další cigáro). Tento pořád ukazuje že se člověk nemá zas až tak špatně. (Jak kteří).

LEGO® příběh 2 (2019)

Tak tohle se absolutně nedá srovnávat s naprosto grandiózní jedničkou. K tomu filmu bych řekl ten výraz který se docela hodně používá: cringe. A píseň Všechno je tu boží se mi úplně zhnusila