Nevhodný den pro rybolov (2009)

Výborný film....zpočátku utahaný, ale už první scéna vám předhodí jednu z návnad, do které se s chutí zakousnete. Během filmu přijdou ještě dvě až tři a před závěrečným rozřešením s vámi ty zaseknuté háčky škubají a vy nevíte který rybář si vás nakonec vytáhne. Rozhodně vynikající kamera a výborný herecký projev hlavně Troncosa. 90%

...a spravedlnost pro všechny (1979)

dobře to šlape tenhle film, jakože dobře....hudba z toho dělá parádní dobovku a pečlivě skládaný příběh vypráví motivaci pro finální Pacinův výkon - a ten je strhující!!

D-Tox (2002)

ale jako zas nějaká sra*ka to taky neni....

Poslední samuraj (2003)

Jak není Cruise můj favorit, tak tady celý film táhne a táhne... a finálová bitva pro mě byla vizuální explozí.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Testosteronová nálož v komixovém balení....ideál když potřebujete trošku nabudit!

Yes Man (2008)

Bída s nouzí....jediný co stálo za to byl Zooey...absolutně mimo míso a vykonstruovaný...takže PÁR vtipných okamžiků = 1* + Zooey = 2*

Milk (2008)

jak už bylo poznamenáno, film táhne Sean Penn, který opravdu hraje na hranici "homosexuality i parodie" ... za zmínku stojí i Emile Hirsch... jinak se mi líbily prostřihy "dokumentů" a fotografií včetně tedy titulkového konce ...

Pravdivá romance (1993)

jo jasný....slaďák se spoustou krve...dobrá kombinace, ale v čem tkví největší síla je herecký obsazení a hlavně špičkový výkony vybraných herců - Slater už nikdy nezahrál tak skvěle, Arquette je slaďoučká broskvička a navíc je doplňujě šílenej Oldman, drsnej Walken s Hopperem (ta scénka je božžíííí), důležitej elvis a věčně sjetej Pitt. Nářez - plus teda hudba, ta mě bavila:)

Na pokraji slávy (2000)

Výborná podívaná, která od začátku pohltí. Škoda jen, že jsem viděl tu normální krátkou verzi. Ale sountrack jednoznačně boží!!

Gigant (2009)

jak je to vše jednoduché, že?