Skvělí chlapi (2000)

No skvelá nádhera, ktorá plynie ako vznešená labuť po vode s Michaelom Douglasom, ktorý je podstatný.

Piková trojka (2003)

Ja už len doplním, čo má okrem iného pobavilo a to veta s filmu: Niektoré ženy nevedia fajčiť pero, lebo nemajú zmysel pre vtáka. Smial som sa pol dňa, ja viem poviete si je to hovadina a zas taká veľká sranda to nebola, ale pre mňa ano, mne stačí málo a som vďačný za každé pírko šimravý:))

Řeč nepřítele (2008)

Ano, taký kresťansko,moslimský a americko-židovský, ale naivný Romeo aj s Juliou. A naš boj pokračuje a to aj preto,lebo EU štedro podporuje palestínske školstvo, kde v ich šlabikároch sú vymaľovaní ledva chodiaci maličkí Palestínci opasaní výbušninami a pripravení zabíjať.Koho asi tak, môžete raz hádať. A vraj sa máme nad to povzniesť.Mierobijci z EU vo svetle vodu kážu, ale v prítmi pikle kujú a s vínom zapíjajú. Palestínka vo filme veľmi pekná a aj, keď som Žid,dal by som si povedať.

Ráj hned teď (2005) odpad!

Prosím Vás pekne, zatvorte oči a predtavte si, že ste niekde na ulici vo Vašom meste. Neďaleko Vás pomaly míňa autobus, v ktorom je aj plno detí, ktoré Vám mávajú a vy mávate im. Ale medzi tými deťmi zbadáte neprítomný výraz tváre Araba a v tej chvíle aurou cítite a viete presne, čo sa stane. Ste úplne bezmocný, chcete niečo urobiť, ale v tej šialenej rýchlosti času neviete vôbec čo. Stojíte ako prikovaný, vedľa Vás prechádza žena s malým dievčatkom, surovo strčíte do tej ženy nech ostane ležať na zemi, dievčatko chce újsť, vy ho chytíte a nezmyselne stiahnete za seba. Autobus je už ďalej, ale nie dosť, neprirodzene sa dvíha a obrovský výbuch ho trhá na kusy aj so všetkým, čo v ňom je. V tom pekelnom šialenstve sa čudujete odkiaľ sa vzal ten roj nejakých divých včiel, ktorý Vás bolestivo štípe a zrazu je ticho. Ste v nejakej bielej hmle, celé telo Vám zalieva nesmierne príjemné teplo, je Vám tak dobre, ale zrazu sa pred Vami zjavuje tvár toho dievčatka, ktoré chytá Vašu tvár do svojich rúk a vy si uvedomujete, že kľačíte na zemi, zrazu ste späť v pekle, celé telo Vás nesmierne bolí a to dievčatko Vás prosí a chce, aby ste jej to sľúbili, že nezomriete, lebo sa jej to bude snívať a zrazu tma. V mojom meste Jeruzalem 19.8.2003.

Austrálie (2008)

Nádherný,krásny,čistý úprimný film.A komerčné megafiasko ? čítajte poriadne cifry u mandesa. A vraj cukríky,polena,hniloba ba dokonca odpad.Je zlé, keď človek vidí a pritom je slepý, ja sa s pevnou rukou podpisujem pod komentár Galadriel, lebo u toho filmu musíte mať otvorené srdce a čistú dušu. A na druhej strane mi neda nespomenúť s akým záujmom o svojom odpade píše takmer na pol strany narcistický hošánek flanker27, ale ťažko môže vnímať krásu človek, ktorý ma v hlave stalinský mozog.

Zlo mezi námi (2003)

Veľa nechýbalo a bolo by z toho čisté aleluja, ja by som tým fašistickým smradom podával infúziu, aby som ich mohol biť mesiac v kuse.

Wanted (2008)

Výborná chuťovka a ja sa rád pozerám aj na reklamu, keď je dobrá.

Pýcha a předsudek (2005)

Čestnosť, priamosť, úprimnosť bez akýchkoľvek bočných úmyslov a falše.

Nebezpečné známosti (1988)

Výborne a s danou vášňou hrajúce, Glenn Close a Michelle Pfeiffer.