Hamburger Hill (1987)

Tak tento Hamburger mne chutnal rovnako ako Čata, alebo Olovená vesta.

Záhada Blair Witch (1999)

Roztrasená kamera, mne len roztrasla nervy, ja rád chodím po lese, ale aj po cintorínoch a to hlavne v noci, no žiadny bubáci ma nechcú vystrašiť, alebo sa boja mňa ?

Závrať (1958)

Ťahalo sa to ťahalo ako sladká žuvačka z pusy až to prasklo.

Sexy bestie (2000)

Tak tu sme s Pomom kultový kámoši.

Dracula (1992)

Toto je horor chlapci.

Mučedníci (2008)

Jeden a pol umučenej hviezdy.Horor by podľa mňa mal aspoň trocha vydesiť, hororovo napnuť, ale toto bola bezduchá a postupom času únavná mäsiarina.Tu niekto napísal, že aj v biblii sa píše, že budeme všetci zatratení, no a toto už je hororový blud, lebo tu novú bibliu niekto napísal, ale sa pod ňu nepodpísal. A ja keď niečo napíšem, tak sa aj pod to podpíšem, takže žiadne strachy. A keď si chcete urobiť horor, tak si nakupte kurence, ktoré aj tak niekto podreže a urobte to vy a tak to budete mať vo vlastnej režii na živo a poriadne sa pozrite do očí tých kurčiat pred smrťou či tam uvidíte nejakú blaženosť a možno vám o tom aj zakotkodáka. No a celá rodina bude mať z toho Vášho hororu úžitok v podobe čerstvého mäsa.Dobrú chuť.

Slepý (2007)

Túžba je prazačiatok všetkého, z túžby vznikol živý vesmír a aj my v ňom a aj túžba slepého po žene, ktorú nevidí je taká silná, že to čo vidí potom v skutočnosti nie je podstatné.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Tak film som videl ešte v minulom storočí a vôbec nič nestratil na svojej kráse a vekom zreje ako víno.Holly v podaní Audrey Hepburn je tak roztomilo hlupučká, že je musite milovať.A načančaná, krásne slovo presne trafené.

Angel Heart (1987)

Mickeyho mám úprimne rád a tu ako keby ukázal, že sám diabol sa za ním bude plaziť celý jeho život .

Hon na Šakala (1997)

Pre mňa lepší ako Šakal s Brucom Willisom. S vraždiacími teroristami nie je možné vyjadnávať, je možné ich zabíjať a to hneď.