Tommy (2014)

Jednání postav postrádá valného smyslu, a tím vlastně i celý děj.

35 panáků rumu (2008)

Ta málomluvnost je sympatická, stejně jako absence jakéhokoli náboženského prvku. Na druhou stranu jsem se s blížícím se koncem neubránil pocitu uměle budovaného a neodůvodněného napětí a přehnaně hutného smutku, jakož i chtěné symboliky.

Ruský dům (1990)

Za nudný může tenhle film považovat snad jen pomatenec, který si plete špionážní drama s akční řežbou.

Jasmíniny slzy (2013)

3* jen a jen za Cate Blanchet. Život neurotické, sobecké, povrchní, na alkoholu a sedativech závislé ženy ve mně dokázal vyvolat jen pocit pohrdání, a to mě ani trochu neuspokojilo.

Katy Perry: Skutečná tvář (2012)

Zjevně vykalkulované promo na její diskotékový popík pro děti (pochvalná slova od Adele beru jako dohodnutou reciproční zdvořilost). Přes tuto předem danou jednostrannost musím uznat, že je to poskládané relativně pestře.

Lord Longford (2006) (TV film)

Výborně propojené prvky dramatičnosti a dokumentárnosti, kdy je divák až do konce udržován v napětí, zda je Myra Hindleyová politováníhodná dívka svedená na scestí, nebo prohnaná manipulátorka.

Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Neuvěřitelně banální film, jehož hlavní hrdina - neodolatelný lovec žen bez špetky charismatu, zato s knedlíkovitým obličejem - nezvládá před maturitou součet úhlů trojúhelníku. Naštěstí našel duchovní oporu ve své přemýšlivé dívce Aimee, vášnivé čtenářce...bublinových dialogů scifi komiksů...

Po setmění (2012)

Pěkná kamera, místy hloupé dialogy.

Co den dluží noci (2012)

Kultivovaná červená knihovna v atraktivním retro-exotickém obalu. Hvězda navíc za výkon Nory Arnezeder v roli Emilie.

Nezlomný (2001)

Po všech stránkách špatný, hloupý a naprosto zbytečný film, který nezachránil ani můj oblíbený Tim Roth (ten ostatně dělal co mohl).