Box (2009)

Jen se budu opakovat - námět zajímavý a slibný, výsledný dojem silně poškozený a oslabený samoúčelnými nadpřirozenými úkazy a efekty. 48%

Báječný svět shopaholiků (2009)

Ačkoli svět módy je mi zcela cizí a nezajímá mě, díky svižným a vtipným dialogům a fyzickým gagům, které nesklouzly za hranu vkusu, jsem se docela dobře bavil. Kvalita komediální složky je mnohem lepší než ta romantická. 52%

Je to i můj život (2009)

Vůbec nic to se mnou nedělalo, přitom já se dojmout dokážu. Vykalkulovaný útok na první signální. Hvězdička navíc za psa v soudní síni - jediný opravdu lidský element filmu.

Vraždy v Lake City (2011) (TV film)

Solidně (možná až příliš konvenčně) natočené kriminálně-soudní drama na jedno použití, s poněkud hloupým závěrem. 50%

Můj život v Neuilly (2009)

Ničím výjimečná komedie, která staví na roztomilosti hlavní postavy. Výběr S.Seghira do role středoškoláka, když ve svých 14 letech vypadá tváří i vzrůstem na 12, byl jistě záměrný, ovšem já jsem ten důvod nepochopil.

Valdézovi koně (1973)

3* jen z lásky k žánru. Westernové atributy jsou v pořádku, ale příběh je k uzoufání neinvenční, a stejně tak i řemeslo. Škoda, ústřední dvojice má něco do sebe, ne tak už špičatonosá Jill. Naopak zde mnohými kritizovaný závěr mě příjemně překvapil - klasické heroické finále bych asi nevydýchal.

Ray Donovan (2013) (seriál)

Po pěti epizodách 2. série snižuju ze 4 na 3*. Děj se začíná točit v kruhu - scénář byl zřejmě spíchnutý horkou jehlou po rozhodnutí o pokračování.

Řešení problému (2013)

Drama ani náhodou - jde o ryzí černý humor v typickém britsky kultivovaném provedení.

Moje krásná učitelka (2011)

Sympatická komedie s několika opravdu vtipnými situacemi, která netlačí na pilu patosu nebo moralizování. Paradoxně nejvíc mě rušil Hanks - ano, hraje standardně dobře, ale s jeho exteriérem mu toho přitažlivého chlapa prostě nevěřím (má fakt hodně hloupý dědulkovský výraz, bez ohledu na ukrutný make-up).

Jistá oběť (2011) (TV film)

Slabší Jethro Gibbs, zato skvěle napsaná i zahraná postava nenávistné právnické čubky Carmel. Zajímavé vedlejší postavy. 70%