• Krátkometrážní
  • Experimentální

Grotesque (2009)

Zajímavý to počin o tom co je člověk schopen kvůli lásce všechno snést. :) Jen pro hodně silné povahy. V UK už by měl být film zakázaný. 90%

Aparecidos (2007)

Bratr se setrou patrající po minulosti svého otce, který je v komatu. Vynikající příběh a atmosféru kazí jen konec ve stylu amerických sr...k 80%

Mrtvej brouk (1998)

film se mi líbil a nenudil !!!!! .Hlavně herecký výkon Macháčka je supr, tak ho určítě neznáte. :)

Třinácté patro (1999)

další blbost ve stylu matrixu. zabitých 100 minut. 30 %

Gádžo dilo (1997)

Supr film z předměstí Bukurešti. Franzouc příchazející hledat z nahrávky po otci na které je nějaká místní zpěvačka. Celý film doprovází skělá hudba 85%.

Nabi (2001)

ja tento film rozdychával hoooooodně dlouho. Šíleně táhnoucí se pomalý děj. Očekával jsem , že to bude něco jako Code 46,ale toto prostě ne. 2 hvězdíčky dávam jen, proto, že jsem se po čase nad tím filmem zamyslel,ale po druhé už bych se na něho nepodival.

Zankoku hanten (2008)

Zas tak horové to není. Jednodušší příběh z jedné restaurace, kde podávají vyhlášené tougemské taštičky. Kdo chce vědět víc, ať se podívá až do konce. Dobrý film, u kterého jsem se výborně bavil. 85%

Smrtící spojení (2007)

Výborný duchařský horor,který má vynikající příběh a pěkně temnou atmosferu. Ve filmu je docela dost lekaček, které moc nemusím, ale i přesto se jedná o vynikajici horor.