Kladivo na čarodějnice (1969)

Čekala jsem, že ty mučící scény budou pro diváka nesnesitelné, ohavné atd. Ale byla jsem docela mile překvapena, že se to shlédnout dalo bez větší újmy na psychice. Takže já můžu dát jedině plný počet.

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Nemůžu si pomoct, ale Deppovi zrzavé vlasy mě iritovaly o dost víc než ty hovadiny, za kterýma stojí malý Leo.

Lovec trolů (2010)

WTF! Chvilkama jsem byla jako přimražená do křesla, ale když se čirou náhodou naskytl ostrý záběr trola, hrůza a zděšení přešlo v lehké pochechtávání (za to jsem teda strhla jednu hvězdičku). A rozhodně si už nechci jet zarybařit do Norska. Trolové strašně rádi žvýkají staré pneumatiky.

Na doraz (2010)

Už v první polovině filmu mi docházely nadávky na toho vymaštěného kripla Galifanakise. Každou třetí minutu jsem doufala, že mu Downey rozbije držku a on se tak hrozně krotil (až jsem z toho byla sama v šoku). Ale sranda to byla a to se počítá. Darryl uvařil jenom tři hrníčky a podle mě tu zbylo ještě tak na osm hrníčků táty.

Ať vejde ten pravý (2010)

Kdyby ten začátek nebyl tak šeredně nudný a táhlý, možná bych dala i čtyři. Chloe by si je rozhodně zasloužila.

Nezastavitelný (2010)

Kdyby Franka nehrál Denzel, tak bych možná i byla ochotná dát plný počet. Zavolejte Galvinovi, že na hlavní trati máme dva chlapy, co si možná zahrajou berany berany duc s naším vlakem.

Duel (1971) (TV film)

Možná, že Duel pro něco takového není zrovna nejvýstižnější název (spíš Bitva o holý život nebo tak něco). Ale musím uznat, že je Duel až ohavně napínavý a dokonce i poměrně tajemný. Ačkoliv jsem celou dobu soucítila s řidičem červeného Plymoutha, stejně jsem fandila kamioňákovi (vždycky se budu hluboce klanět jeho řidičským schopnostem) a přála mu aby rozšrotoval tu červenou herku a jeho značku si přidal k těm ostatním. Já hraju na maso.

Na lovu (1980)

V takovém filmu se jasně pozná kvalita herce. Kdyby toho týpka nehál Al Pacino, tak by to určitě nebylo ani zdaleka tak dobré. Modrej šátek v levý kapse znamená, že ho chceš vykouřit. V pravý, že kouříš. Zelený v levý kapse, že si pasák. V pravý, že za to platíš. Žlutý v levý kapse, že máš volnej pokoj. V pravý, že žádnej nemáš. Červený... Na co je sakra ten červený?

Mzda strachu (1977)

Není nad to, když ve filmu hrajou samí fešáci... Ale jinak to byl docela nářez, ani jsem tolik akce a napětí nečekala. Vykradli mi můj kostel.

Exmanželka za odměnu (2010)

Pár vtípků nebylo tak špatných. Ale začátek byl šeredně nudný.