Zmizení Alice Creedové (2009)

Za každého herce, který zde účinkoval jednu hvězdičku, to je fér ne? =)

3:15 zemřeš (2005)

Fuj to bylo hnusné! Ještě, že jsem měla zaplou lampičku a cvičila v průběhu filmu, jinak bych asi vypustila duši. Stejně jsem se na to dívala jenom kvůli Ryanu Reynoldsovi a jeho výkon byl jako vždy obdivuhodný, skvělý, bezchybný a úžasný.

Náš vůdce (2008)

Nemůžu si pomoct, ale přesto že film je velmi dobře zpracovaný, zajimavě natočený a i děj je dost dobře stravitelný, nelíbil se mi. Čekala jsem od toho něco víc.

Americký Macbeth (2001)

Čekala jsem od toho trochu větší šílenost, ale musím uznat, že jsem se dost pobavila. Co dvacet minut někdo umřel a přesně to má ve filmu se slovem Macbeth v názvu být.

Expendables: Postradatelní (2010)

Tohle je snad nejlepší Slyův film, který kdy režíroval. Perfektně vyvážená akce, hláškování a obzvlášť hvězdé herecké obsazení. S Dolpha jsem teda měla neskutečnou radost, tohle byla role ušitá přesně pro něj (co slovo to perla, co varovný výstřel to mrtvola). Akorát mi bylo trochu líto, že si tam teda moc nezahrál. Sly samozřejmě taky zářil a bitkařil jako by mu bylo zase pětadvacet. Statham, opět skvělý výkon a ta jeho bitka na hřišti byla dost hustá... a taky rychlá. Jet Li jakožto parádní remcal si mě taky získal, ale až když kecal o tom, jak to má strašně těžké. No a ta finální půlhodinka, tam byli skvělí úplně všichni. Takže můj verdikt je 10/10. Byl jeden chlápek známej pod jménem Tool. Pro mě nebyl ani trochu cool. Byl dobrej s kudlou. Ale špatnej se starou. Pořád myslel, že mě porazí, snil o tom, že mě dorazí. Cool Toole, to seš pěknej vůl.

Iron Man 2 (2010)

Skvělé jako vždycky! A to provázání s ostatními komiksovkami je taky dost dobře propracované. Já dávám oba palce nahoru a už s nadšením vyhlížím Avengers.

Autoškola národa (2010) (pořad)

Nejepší na tom stějně byl ten týpek, co jezdil po dráze pod stále vzrůstajícím vlivem alkoholu. =D

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

No, čekala jsem, že film uvidím jenom přes škvírekčy mezi prsty. Ale dalo se to shlédnout docela v pohodě jako každý druhý hororovo-thrillerový snímek. (Všimli jste si jaké měla Jessica sexy tělo?)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles Forever (2009) (TV film)

No, tak tihle želváci rozhodně nejsou zrovna ideální podívaná pro děti. Ale já jsem si to rozhodně užila (ten nový Trhač byl prostě masakroidní). Doufám, že bude takových TMNT filmů víc než jenom tenhle.

Ondine (2009)

No musím uznat, že se z Colina fakt stal hodný a poctivý rybář s dlouhými vlasy. Jistá romantika na první výlov.