Vrahouni (2010)

Prvních asi patnáct minut bylo dost nudných, ale pak se to docela obstojně rozjelo a Ashton s Katherine dokonce i začali hláškovat. To si alespoň ty tři hvězdy zaslouží.

Ong Bak 3 (2010)

To bylo ale strašně natočené! A dokonce i hrozně sesekané. Tony holt nemůže dělat všechno, měl by se držet toho co mu jde nelíp a to je mlácení lidí do němoty. Jediné co Ong Bak trojku aspoň trošku zachránilo byly herecké výkony hodné oskara a samozřejmě mé oblíbené bitky. Jedna hvězda za eyecandy finální zápas a druhá za Tonyho.

Interview s upírem (1994)

Úžasné, prostě skvělé. Ani jsem nečekala, že herecká kombinace hláškujícího ultrablonďáka Toma Cruise, super fešáka Brada Pitta, lehce monstrózního Antonia Banderase a poměrně mrchoidní Dunsty, bude tak bombastická. Tvoje tělo umírá, nevšímej si toho.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Je to ještě 5, ale s odřenýma ušima (ty bitky byly natočené dost ujetě). Klidně bych se ale na Prince podívala znova a možná i ještě jednou potom. Rozhodně je to poutavé a s velmi dobrým hereckým obsazením. Takže palce nahoru. =)

Východní přísliby (2007)

Vy, co jste to viděli: Že byla ta bitka v sauně (obzvlášť ty záběry na Vigga) perfektní? =D

Jonesovi (2009)

Úplně mi to připomělo The Sims 3, povolání snů. Akorát s Davidem Duchovnym místo těch beztvarých paňáců.

Rozjeď to naplno (2006)

Byla to sice Pekelně Předvídatelná Pitomina, ale natočené to bylo docela obstojně a vydržela jsem u toho, takže nevidím důvod proč filmu nedát aspoň tu jednu hvězdu.

Demolition Man (1993)

Ty hlášky jsou prostě nezapomenutelné. Jsme policisté, nejsme vycvičeni na takovéto násilí!

Rocky IV (1985)

Byla bych ochotna dát i 5*, ale ten finální zápas (ačkoli velice napínavý, plný krve a násilí) nezkončil zrovna tak, jak jsem chtěla. Jinak byl film velice pěkný a poučil mě, jak mám trénovat abych měla postavu jako Sly a Dolph. =)

To byl zítra flám (2010)

Nikdy mě nepřestane udivovat genialita amerických občanů. Černobyl. Martina Navrátilová. Smirnoff Ice. Jsme ruští špioni! Jo, já jsem právě mluvil rusky.