W. (2008)

No není ta rodinka Bushů zvláštní? Bush starší je mamlas a George mladší nablblý vidlák. A oba byli prezidenti. My Gosh!

Brak (2002)

Našla jsem tady docela dost dobrých scén, ale ty byly prudce vydrceny mnoha sračkoidními scénami. Nicméně plyne z toho jedno jednoduché ponaučení a to je: Nikdy si do bytu nezvi partičku zhulených vypatlanců.

Posel (2009)

Typická člověčinka se srdíčkem. Taková ta pravidelná dávka emocí.

Disturbia (2007)

Nechápu, že se amíci nedokážou zabavit jinak než čučením na televizi nebo chatováním přes internet. A tohle vznikne když jim tyto dvě věci někdo vezme....

Ten prokletý obrněný vlak (1977)

Ten fousatý ukecaný a hláškující vlasáč byl perfektní, není snad věc co by neměl nebo neuměl. A taky debilita Američanů, která vždycky všechno pořeší, nemá prostě chybu. =)

Bílá smrt (2009)

Jediné co na tom bylo aspoň trochu sledovatelné byla Aurora Borealis, no a možná i onen "incident", který se Kate stal. Nic víc mě už nenapadá.

Osvícení (1980)

Nicholsonovy ksichty by mi jako horor bohatě postačily. =)

Zombieland (2009)

Bylo to trošku ujeté, ale proč ne? Nejlepší věc na Zombielandu? Žádné nové statusy na facebooku.

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Tak Ozzyho a Quentina bych tady čekala možná až na posledním místě,.....ale role tady měli docela husté (obzvlášť pak Quentin).

Dorian Gray (2009)

Kdyby byl ten "hnusný " obrázek opravdu hodně hnusný, bylo by to možná i za 5*.