Avatar (2009)

Musela jsem počkat než napíšu komentář a doufala, že se mi to rozleží v hlavě. Ale ono nic, pořád jsem jako v tranzu (doufám, že mě to už brzo přejde). Dlouho jsem dumala a hledala skulinku se slabšími scénami....nenašla jsem žádnou, všechny byly svým způsobem jedinečné. Docela se i divím, že je někdo schopen dát i méně než čtyři hvězdičky, ale to bude určitě tím, že na to nešli do IMAXu jako praví fandové, ale radši se mrkli na mrňavém monitoru. Nemám pravdu? (I když mě se to líbilo i na tom mrňavém monitoru). =)

Smoke (1995)

Měla sem po tom chuť dát si jedno cigáro (a to jsem nekuřačka), ale překonala sem se. ;-)

Requiem za sen (2000)

Nemám ráda filmy o drogách nebo spíš ty záběry, kde se ruka velmi těsně střetává s jehlou (a těch tady bylo docela dost). Po tomhle by mě nikdo nedonutil píchnout si nějaký fanjnový stimulant. Chudák Jared taky vždycky slízne roli feťáka. =)

Bathory (2008)

Kdyby jsme spolu s 3DD!3 nebitkařili na gauči, tak bych asi chcípla nudou.

Číslo 9 (2009)

Ti paňácové mi někdy přišli chytřejší než já (kromě feťáka 8). =)

Přenašeči (2009)

Spíš tak 3,5, ale nechtěla bych tak dopadnout.

Gamer (2009)

Docela bych si i zahrála SPOLEČNOST. =)

District 9 (2009)

Christopher Johnson a Christopher Johnson mladší byli fakt skvělí (jak si mrňous hrál venku s tou flaškou). Moc se mi to líbilo a smála sem se víc než u běžných komedií. =)