Yes Man (2008)

ANO, chci se podívat na Yes Mana. ANO, chci ho ohodnotit. ANO, líbil se mi. NE, na pět hvězdiček nebyl... Ale Zooey Deschanel si mě tady rozhodně získala a dokonce i zazpívala... a hezky. Kdo z vás by si nechtěl zkusit na všechno říkat ANO. Jak jsme zde všichni viděli je to extrémně osvobozující. =)

Carlitova cesta (1993)

Ten pitomý špekoun byl skvělý. A jako obvykle mě jak Al Pacino, tak i John Leguizamo svým výkonem mile potěšili. Hey, it's Bennie Blanco from the Bronx.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Britský humor je ten typ humoru, který nikdy nestárne. Kdykoliv se na Trpaslíka podívám, chechtám se jako blázen všem těm kecům a hláškám. Kocour je nejlepší!

Vražedná čísla (2005) (seriál)

Standartní polokriminálka, kde jen místo husťáckých patologů a vyšetřovatelů pomáhá matematik. A hlavně bych ráda věděla kde na ty rovnice a výpočty chodí. Podle matiky vypočítat místo činu a bůh ví co ještě, no klobouk dolů.

Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

Divím se, že v Midsomeru je ještě pořád koho zabíjet. Vždyť už by dávno měli být všichni mrtví.

U mě dobrý (2008)

Tak tu jednu jsem dala za Polívkovy tríčky a tu druhou za to, že jsme na to šli místo školy.

Nepodceňuj blondýnky (2009) (pořad) odpad!

Oni už snad neví co mají dělat. Ty pořady jsou blbší a blbší. Postavit chytré blondýny proti hloupým občanům, to je vážně fórek.