Kaktusový květ (1969)

Proč už se takové filmy netočí? Tohle je přesně typ komedie, kterou mám rád.

Nadaný žák (1998)

Film stojí a padá na hereckých výkonec dvou hlavních protagonistů. V tomhle případě stojí na velmí pevných základech. Hlavně pak na Ianu McKellenym jako nacistickém učiteli. Jeho pochod v uniformě a pak následná věta "Dávej si pozor, pokoušíš ďábla." je až děsivý. Hodně zajímavé na filmu je, že oba hlavní představielé jsou záporné postavy. Možná proto se mi film tak líbil:).

Jméno růže (1986)

Nádherné zachycení surovosti a chladna té doby. Nevím jestli v nějakém filmu na mě působil středověk tak špinavě, jako právě v tomto filmu. Občasný jemný humor mi u podbných filmů vadí, ale tady mi to asi prvně přišlo přínosné. "Smích zabíjí strach. A bez strachu nemůže být víry, protože bez strachu z ďabla není třeba Boha". Hodně zajímavá "detektivka".

Prokletý ostrov (2010)

Jeden z nejlepších filmů ve svém žánru. Pro mě film roku 2010.

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Je to točené stéjným způsobem jako Kancl a má to i podobvný humor, který hlavně stojí na trapných okamžicích. Komu tenhle humor vyhovuje jako mně, tak bude maximálně spokojený. Rovněž se mi líbí neúčast umělého publika.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Earl je skvělý, Krabák je skvělý. Seriál je hodně vtipný, ale Randy je dokonalý a nepřekonatelný.

Táta XXXL (2008) (TV film)

Tenhle dokument za odpad! nepovažuji. Věřím, že to pro někoho mohlo být poučné. Lidé po čtyřicítce mají větši sklon k nadváze nebo i někteří mladí lidé maji nadváhu, protože za to můžou hlavně geny. Někdo je hodně tlustý, protože furt do sebe musí něco tlačit a nese si za to následky. Ale tohle je extrém! Když už se nemůžou ani hýbyt a vidí, jak jsou odporní, tak proč furt žerou? Stejnou vinu, ale vidím i na těch lidech, kteří jim pořád nosili jídlo, i když už viděli jak jejich táta nabo syn vypadá. Každý si stvůrcem svého. Že se snažili jak mohli,ale prostě za to nemůžou a nejsou schopni bez doktorů zhubnout? Kecy! To je takový problém si vzít místo koblihy jablko?

Mladší o pár let (2010) (pořad) odpad!

Kdysi vysílala ČT1 pořád Vypadáš skvěle a tohle je ještě o dost horší. Ženská celý život kouří 30 cigart denně, k tomu se špatně stravuje a pak se diví, že vypadá strhaně, tak to řeší operacemi a celé to toči TV Prima a Laurinová se snaží tvářit usměvavě. Vážně zážitek. Nejtrapnější je, jak jsou zavření ve skleněné kleci a lidé na ně musí čumět a hodnotit kolik jim asi může být. Na tenhle pořad jsem narazil náhodou, podruhé už takovou chybu neudělám.

Vůně ženy (1992)

Al Pacino je pan herec a za tohle naprosto zasloužený oscar. Možná si za pár let ani nevzpomenu o čem vlastně ten film byl, jen si budu pamatovat, že to byl film kde Al Pacino ukázal svou genialitu.

Kickboxer 2 - Cesta zpátky (1991) odpad!

Jako první musím zmímit hudbu, která nestála vůbec za nic a připadalo mi, že tam někdo pouštěl zrovna co ho napadlo. Albert Pyun by si měl dát pár facek za to, že má tu drzost se považovat za režiséra, protože celý film působí jak by byl natočený 15. letým klukem, který týden předtím viděl všechny staré bojovky. Scénař tam žádný není, jen někdo zkopíroval straré známe hlášky z Krvavé sportu, Kickboxera a Rockyho a všechno to promíchal dohromady. Sasha Mitchell je jako Kouďák dobrý, ale hrát si na akčního hrdinu mu nejde, i když je to v podstatě dobrák, který sní i spálené dušené, aby potěšil mámu a ještě slušně poděkuje. Nedívejte se na to, jen vás to rozčílí.