Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Letní hit s Washingtonem? Rozhodně jsem čekla víc. Jen průměrný akčni film. Kdyby tam aspoň byl lepší a méně předvídatelný konec. O tom, že snipeři tam jsou skoro na nic, že starosta ihned plní požadavky únosců nebo že jim nemůžou volat do tunelu mobilem, protože tam není signal, ale nějakou náhoud tam fičí internet, radši nemluvit. Na druhou stranu to aspoň není zbytečně dlouhé a film rychle uteče. Celkově to ale působí hodně naivně, sám se divím, že dávám 3*. Asi to bude tím, že Denzel je můj oblíbenec, jinak si to vysvtělit neumím.

Machři a šprti (1999) (seriál)

Proč, když má Beverly Hills nebo Melrose Place snad milion dílů, má tohle jen 18 dílů? Tenhle seriál je opravdu velmi, ale velmi vtipný a neskutečně člověka vtáhne do děje. Ale úplně nejlepší jsou dětské herecké výkoný. Oni to snad ani nehrajou, ale skutečně v tomto seriálu prožívají svoji střední školu. Žádný seriál ze střední není lepší. K tomu skvělá hudba. Jediná chyba je již zmíněných 18 dílů.

Nirvana: Live at Reading (1992) (koncert)

Tady není vůbec co řešit. Skvělá doba a famozní Nirvana, z čehož vznikl úchvatný koncert. Možná nejlepší jaky kdy odehráli.

Hádej, kdo přijde na večeři (1967)

Film o demokratických rodičích, kteří celý život učili svou dceru rovnoprávnosti a najednou, když se zamiluje do černého muže a chce si ho vzít, je to pro ně problém a odhaluje to jejich pokrytectví. Možná v pár momentech mi přišel film trochu kýčovitý, ale nenávidím předsudky a miluji filmy, které proti ním bojují, a proto musím dát hvězdiček 5. Herecké výkony byly rovněž skvělé. Ve své době asi přelomový film a určitě hodně odvážný. A jestli má film co říct i dnes? Rozhodně ano.

Biblická pátrání (2009) (seriál)

Pořad určený spíš pro děti, který rozhodě nevnucuje žádne názory, ani ze všech lidí nechce udělat křesťany. Jen ukazuje fakta a snaží se některé věci z bible objasnit tak, aby je mohly pochopit i děti. Na tenhle seriál většinou vždycky narazím spíš náhodou, ale jeho provedení se mi zdá dost kvalitní.

Bestie (2003) odpad!

Tohle nemá s rozumem co dělat. Obtloustlý nesmrtelný děda, který všem nakope zadek..bože můj, jasný ODPAD!

Vesnice (2004)

Jeden z nejvíce podceňovaných filmů tady na Csfd. Skvělý film po všech stránkách a rozhodně to není film, který by stál pouze na pointě. Úžasná hudba, jak už to u Shaymalana bývá zvykem a dokonalá atmosféra. Podle hodnocení a komentářú některých uživatelů to podle všeho není film pro všechny. Nicméně já ho považuju za film, který nutí diváka pořád přemýšlet,což mě hodně baví. Naprosto soustředěné, koncentrované dílo a dokonalá práce s napětím.

Komando (1985) odpad!

Jako úplné dítě jsem to ještě se zaujetím sledoval a fandil Arnimu, ale už tak asi od 13let mi to začalo připadat tak trochu přehnané. Je to klasika a určitě to patří mezi kultovní snímky, ale.....čeho je moc toho je příliš.A tady je toho přespříliš. S realitou to nemá společného nic, vůbec nic. Arni je hodnej taťka co miluje svou dceru a udělal by pro ni cokoliv na světě, možné i nemožné. V tomhle filmu spíš jen nemožné. Stříli po lidech s obrovským rotačním kulometem,který udrží v pohodě v jedné ruce a všechny je samozřejmě bez problému sejme a ještě přitom stříhá těmi kulkami květiny. Je to ve zkratce film o tam jak je jeden člověk schopen přijet na ostrov a celej ten ostrov doslova vystřílet od lidí a samozřejmě z toho vyvázne jen s menšími odřeninami. ''Zbylo na nás něco? - Jen těla! '' to dorazí úplně.

Nirvana Live! Tonight! Sold Out!! (1994) (koncert)

Skvělé DVD, protože ukazuje Nirvanu v pravém světle. Hromada energie, která se musela na něčem vybít. A o tom právě Nirvana bylam, což je na tomhle DVD krásně vidět.