Python 2 (2002) odpad!

Nemám sílu psát sprostý komentář. Pokud se dostanu do pekla, už vim co mi tam budou pouštět celé dny, abych trpěl za své hříchy.

Python (2000) (TV film) odpad!

Často tvrdím, že tento ,,film" patří mezi nejhorší filmy světa. Moment.. možná, že je to ten nejhorší film světa. Proboha!!! Tak co tu potom dělá Robert Englund? Jediné možné vysvětlení je, že ho pan Richard Clabaugh unesl a podrobil hypnóze, která měla za následek, že Englund byl přesvědčen, že točí nový díl Noční můry v Elm Street, a tak na to kývl. Kdoví jak to celé bylo. S tímto ,,filmem" mohou mít klidně i spojitost ufoni nebo nějaká tajná organizace formující celosvětové spiknutí. Protože já vážně nechápu, kde sebral dolary na takovej kýbl psích ... výk... sucharů. Každopádně poděkujme Ričímu za skvělý a nezapomenutelný ,,filmový" zážitek.

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Konec světa jak ho známe! Lidé, kterých je už tak pomálu, se vraždí pro kapku benzínu. Světu vládne anarchie a strach o život je na každém kroku. Šílený Max 2 dokázal snad nejvíce docílit postapokalyptickému žánru, který já osobně miluji. Mel Gibson, který téměř ani nemusí mluvit aby si získal respekt ostatních, je prostě skvělý. Bruce Spence se svým vrtulníkem a opravdu skvělá sebranka záporáků, kteří jsou víceméně zralí na léčení. Krutá postapokalyptická krajina, velice pestrá škála dopravních prostředků a jeden chytrej pes. To všechno a mnohem více najdete v této kultovní záležitosti, která v druhé části vygraduje do tak dokonale akčního a adrenalinového finále, že člověk nevěří že už je to tolik let co to vzniklo. Jediné co je tak trochu ,,mimo" je občasné zrychlovaní (u honiček) a malé dítě s bumerangem (WTF).

Šílený Max (1979)

Velice dobrý začátek kultovní trilogie, který stojí hlavně na výborných automobilových honičkách a bouračkách. Chvílemi je opravdu znát, že už z tak malého rozpočtu je využit každý dolar dvakrát, ale to není zas tak na škodu. Záporáci jsou správně šílení a Max naštěstí ke konci zešílí taky. Se závěrečnými titulky si člověk uvědomí, že to všechno byla jen cesta k dechberoucímu a šílenému pokračování, které mám z celé trilogie nejradši.

Bláznivej sejf (2003)

Průměrná komedie, zamotaný krimi příběh a skvělý John Cleese.

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Ať si každý říká co chce, ale Mortal Kombat je klasikou svého ,,bojového" žánru. Skvělá hudba, skvělé postavy a vlastně i velice dobré triky. A pokud mohu vyzdvihnout nějaký souboj, tak to bude Scorpion vs Johnny Cage.

On je žena! (2005) (seriál) odpad!

Škoda komentáře.

Dračí bouře (2004) (TV film)

Hvězdička za Johna Rhyse-Daviese a za draky, kteří v porovnání s ostatním nebyly tak dementní. Navíc nejspíš ani nesehnali potřebný počet herců, tak narychlo oslovili na ulici pár flákačů a navlíkli je do těch pytlů od brambor, které měli představovat ,,středověké oblečení". O prostředí kde se ,,dračí jatka" odehrávala ani nemluvím.... Ježišmarjá a teď jsem si ještě vzpomněl na to úctyhodné dobytí hradu! Fantasy pro zasmání. Byl to záměr? Ne. Myslim, že to všichni brali úplně vážně...