Dalších 48 hodin (1990)

Podle mě se pokračování povedlo a Nick Nolte je snad ještě větší frajer. Nebojí se to do Murphyho napálit bouchačkou.

Zatímco jsi spal (1995)

Průměrná romantická komedie, avšak se skvělou Sandrou Bullock a celkem veselým a zajímavým příběhem.

Polibek pod jmelím (2006) (TV film)

Viděl sem to jen kvůli tomu, že sem se extrémně nudil a neměl sem co jiného dělat. Teda... tu nudu to moc nezahnalo. Hvězdička za to, že existují i horší nesmysly.

Tma (2005)

Pěkná krajina, hezký počasí, sluníčko a stáda ovcí co skáčou z útesu. Milovníci zvířátek (oveček) by se neměli dívat. Zápletka ušla, ale jako horor to moc nevyšlo. Sean Bean byl dobrej, ale Maria Bello byla fakt strašně uječená ovce.

48 hodin (1982)

Nick Nolte je tu strašnej tvrďák a zdá se mi, že se pro roli Jacka Catese snad nemohl vybrat už nikdo jiný. A Eddie Murphy? Jeden z mála filmů, kde se s ním dá vydržet...

Červený pás (2008)

Čekal jsem hodně akce, ale dostal jsem silný příběh se spoustou morálního ponaučení. Příběh se pomaličku nenápadně rozjíždí a nakonec dojde k pravému sportovnímu vyvrcholení. Bojového umění není tolik, kolik byste čekali, ale na konci se akce dostaví. Zaujal mě nápad se třemi kuličkami a následném handicapu. Chiwetel Ejiofor předvádí skvělý herecký výkon, ale nechápu co tu dělal zrovna Tim Allen, i když nemohu říct že by hrál špatně. Prostě se mi tam jen nehodil. Pokud jste fanoušci bojového umění (já jsem), tak rozhodně doporučuji ke shlédnutí. A pokud nejste, tak vás možná zaujme zajímavý příběh.

Lavina (1999)

Film, který se hodí spíše pro filmový kanál Film+. Na druhou stranu bylo z tématu dolováno víc než dost a vznikl nám krásný céčkový filmeček. A uvidíte i lední medvědy, no neberte to !

Cesta do středu Země (1999) (TV film)

Srdeční záležitost! Viděl jsem asi třikrát, a stále se u toho dobře bavím. V tomto případě vůbec nejde o zpracování, ale o to dobrodružství, které se na vás z filmu přenese. Za tento film jsem opravdu vděčný a s radostí jdu proti proudu.

Zvíře (2001)

Zdá se mi, že ať se Schneider snaží sebevíc, tak nepatří mezi nejvtipnější herce. Párkrát se zasmějete, ale spíše je to přehlídka trapných pokusů o žert.

Krokodýl (2000)

Ani thriller ani horor. Je to komedie ! Co jiného se dá čekat od krokodýla, který běhá jak kuře ? Opravdu skvělá zábava..