Věc (1982)

To sněhové prostředí na Antarktídě dodává prostě mystiku celé (V/v)ěci.

Vesnice (2004)

Než film začali dávat na ČT1, tak jsem se koukla sem na hodnocení... Celkem mě překvapilo, že je to neskutečně jiné. Buď jedna hvězdička, nebo plný počet. Přestala jsem na to myslet a s napětím očekávala, co bude. Konec mohl být lepší, ale zase byl celkem dobrý. A slabost pro Adriena Brodyho, který tu ztvárnil roli hyperpomateného Noaha mě jen usvědčila v tom, že mé hodnocení je královsky správné. Tak, tak. Pořád ale nechápu, jak někdo může tenhle Shyamalanův film srovnávat s Ritálem s Cagem?!

Neviňátka (2008) (pořad) odpad!

Drzí smradi.

Caligula (1979)

Ach bože, kdybych jen věděla, do čeho jdu, byla bych opravdu opatrnější ve výběru... Chtěla jsem vědět více o Caligulovi, mám to mít. Nelíbilo se mi to, ale takhle to asi mělo být.

Pánská jízda (2004)

Podívejte se na to ve chvíli, kdy už nevíte, co byste měli dělat... Je to náhodou fajn oddechovka. Ale nedoporučuji se na to dívat třeba ve filmařské hodince, kdy jste před tím zhlédli Philadelphii nebo ''Sawshank'' či Želary.

Trapasy (2007) (seriál)

Nic moc, ale story se žárovkou nemělo prostě chybu! :)

Divoký anděl (1998) (seriál)

Řekla bych, že to byla moje první shlédnutá telenovela... ¨Pak přišla ještě Esmeralda, Rosalinda a Ošklivka Betty... a pak adios :D

Panna a netvor (1978)

Odvážně jsem se na to koukla už v šesti letech a věru nemohla jsem z toho spát. Dnes už mi to problém nečiní, ale někdy ta atmosféra působí depresivně, možná až moc, za to hvězdička dolů. :)