• Thriller

Srdíčko (1987) (TV film)

Mám ráda detektivky a hlavně ty kde do konce není jasné kdo je vrah! A stejně jsem si tipla správně.

Krevní pouta (2008)

Námět dobrý ,ale scénář strašně rozvláčný a místy až chaoticky .Akční rozhodně ne spíše psychologický . Dobrý průměr.

Vracenky (1990)

Neprávem opomíjený film. Okouzlil mně svou bezprostřednost.Černobila kamera mu dodává na autenticitě. Jsem o něco mladší než hlavní hrdina, ale taky dost pamatuji; pamatuji si smrt Stalina jak můj otec přinesl noviny s tou fotkou v černém rámečku a řekl umřel Stalin.Moc lidí mi to nevěří měla jsem 2roky. Chtěla jsem poukázat na nějaké faktické chyby ale to už učinil Siegmund. Trochu to přehnali s tím jak se oblékala maminka v každé scéně měla jiné šaty což mi připadá nereálné vzhledem k tomu že byl lístkový systém .Ale to jsou jen takové maličkosti ,které nikterak neubíráji na kvalitě filmu.

Do naha! (1997)

Jeden s mých nejmilejších filmů.Je velmi přirozený žádná křeč jak často vidíme v amerických komediích . Komedie s lehce tragickým zabarvením, skvělý anglický humor,vinikajíci herci.No prostě *****

Tak se ptám - Ale je ženatý (1982) (epizoda)

Vůbec to neztratilo na aktuálnosti.Dobrý scénář ,herci režie . Nepamatuji že by to viděla před těma skoro třiceti lety .. Až teď, líbilo se mi to.

Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)

Nemám moc v oblibě německé kriminální seriály. Vyjímkou je Místo činu .Tady je to spíš na pobavení zatím dvě uvidím co bude dál.

Pozor, vizita! (1981)

Tento film jsem viděla mnohokrát mám ho moc ráda jako ostatně většinu filmu K.Kuchyně Hluboce lidský tragikomický příběh světoběžníka Prepsla výborně zahraný R.Hrušínským který je ,,internovaný''na infekčním oddělení ,pro své bacilonosičství.Kolem něho se odvíjí veškerá dění na oddělení: bláznivá oslava Josefa i se striptýzem Manky v podáni mladičké Veroniky Janíkové.Milostné pletky s uklizečkou Katkou,útěk s Mankou a nocleh na seně .Ale nejsilnější scéna je kdy Prepsl hulákal s balkonu na rodinné příslušníky spolupacienta Bartuňka .kteří chodí za tatínkem jen pro peníze dokonce mu zakážou operaci která by mu pomohla ;jen aby si ho nemuseli vzít domů a starat se o něho.To Prepslovo,,Vy vyžírkové!" to mi zní v uších kdykoliv si na tento skvělý film vzpomenu. ***** je málo ale více není k dispozici.

Kudrnatá holka (1991)

Na film se celkem příjemně koukalo až na ten typický americký konec. Scénář nic moc . Ale co mně nejvíce zaujalo byl herecký výkon malé Alisan.

Zlaté dno (1942)

Jeden s nejlepších Burianových filmu ,kde ukázal ,že dokáže hrát i něco jiného než ty stále stejně se pitvořící figurky.

První krok (2009) (seriál)

Mi se to líbilo . Je mi záhadou proč to nedávala naše televize.