• Thriller

Expozitura (2009) (seriál)

Viděla jsem jen kousek prvního dílu tak zatím nehodnotím. Ale zdá se že to bude dobré. Výborně obsazení. Nechápu výhrady některých uživatelů k Vagnerové mi se její neokázalé herectví libí (perfektní byla v Odúzených). S Kriminálkou Anděl se to nedá ani srovnat . Uvidíme jak se to bude vyvíjet dál.

Prolomená stezka (2006) (TV film)

Velmi dobrý western s nevšední zápletkou . Vynikající kamera,nadherná příroda a ty koně to až bralo dech. A jedna perlička na konec nepamatuji se že by v nějakém jiném filmu viděla někoho mířit! (To znamená zavírat jedno oko to pro ty co nikdy nestříleli).

Varieté (1971)

Tento film jsem viděla kdysi dávno v kině a moc se mi líbil.

Výkřik ve tmě (1988)

Lež pobíha po světě zatím co si pravda teprve obouvá boty! Zajímavý film .Jen trochu rozvláčný .Ale jejikož se jedná o skutečnou událost tak se tomu asi nedalo vyhnout . Nejlepší je část u soudu.

12 opic (1995)

Musím se přiznat ,že na sci-fi filmy se moc nedívám. Ale na základě vysokého hodnocení na csfd jsem si řekla,že to musím vidět. Bylo to skvělé!Scenář, režii, herci prostě vše! Rozhodně to musím vidět ještě jednou a vcelku v televizi ač bylo po půlnoci byly každých 20 minut reklamy.

Sbohem, baby (2007)

Velice zdařile krimi Výborná režie .Herecké výkony příjemně civilní. Dobrá myšlenka do hlavních rolí obsadit méně známe herce a hvězdy do vedlejších. Zápletka napínavá, film probíhá jako by dvou kolově kdy už se zdá,že je konec teprve se začíná děj rozplétat Film nutící k zamyšlení ;co je správné?!

Dablér (2006)

Milá komedie plná laskavého humoru ve svižném tempu. Žádná křeč a přehráváni. Moc se mi to líbilo , příjemně strávený večer u televizní obrazovky.

Cesty domů (2010) (seriál)

První díly byly velmi slibné ,to postupné odkrývání důvodu nepřátelství dvou rodin bylo napínavé. S přibyvájícimi díly to už začalo být slabší. Dějové zvraty dost předvidatelné.Například už od začátku mi bylo jasné že se Romeo (Šimon) a Julie (Venda ) dají do hromady . Dialogy místy až trapné,divák lehce uhádne dopředu co kdo řekne. Herecké obsazení celkem dobré ale ani herci jako je Dolanský nebo Švehlík tam toho k hráni moc nemají.Ptačková- Vitazková tam nehraje vůbec jenom odříkavá text.(Připadá mi ve všech rolích stejná). Trochu to oživila nová postava T.Hlavačka v podáni Martina Pisaříka . A skvěla Taťjana Medvecká . Mezi českými seriály patři mezi ty zdařilejší,pokud to nebudou moc natahovat pak se to může jen zhoršovat jako třeba Ordinace v růžové zahradě.--po půl roce Stalo se to čeho jsem se obávala začali to natahovat a je to čím dál horší. Další postřeh po 80 dílech je opravdu vidět, že ten scénář píše víc lidí a začíná se jim to vymykat z ruky. Tak si vymýšlejí nehorázné blbosti. Hrůza třeba to s tím jak se ten pachatel vrátí na místo činu , nebo jak nám předkládají jestli to není Martin někam odchází zrovna, když ti dva číhají ve vile přitom každý už stoktát viděl v upoutávkách kdo je vrah!..Jestli to tak půjde dál budu muset ubrat na hodnocení .Už se na to dívám jen kvůli Pisaříkovi a Smutné. Teď/nor 2012) už se na to nedá dívát vůbec nejvíc mně vadí to vyměňování herců s Novou je to jen o komerci dějově to už je o ničem!

Skryté zločiny (2009) (TV film)

Průměrný film celkem dobrá zápletka ale předvidatelný děj . Přiliž volné tempo,konec nějak do ztracena.Herecké výkony nevýrazné z vyjímkou Tricie Helferové. Film mně nijak nezaujal.