Starci (2022)

Vraždící duchodci v důchodáku. Netflix se zase předvedl.40%

Telefon pana Harrigana (2022)

Čekal sem od filmu daleko víc. Napětí, s lekačkami a ono asi nic se neděje. 50%

Na pivo do první linie (2022)

Myslel sem si že, film bude nudný . Ale, film překvapil.Efron který ,chce přivézt americké pivo.Skvělá válečná komedie.Russel Crowe tady předvádí skvělý herecký výkon fotografa .70%

Bullet Train (2022)

Režisér Leitch nám po skvělém filmu Deadpool 2 a mizerném filmu Hobs a Shaw natočil akční komedii ve vláčku aneb nějaké ty dobré hlášky o mašince tomášovi .Brad Pitt jako beruška ,který nastoupí do vlaku a najde nějaký kufřík .A netuší že, ve vlaku čekají další nepřátelé a akční jízda právě začíná strochou prvku komedie.Vše šlape od začátku až do konce.Pitt skvělý ve filmu,ostaní herci i vtěch mini rolích taktéž.Film je svižný,napínavý,vtipný. Mandarinka Aarona Taylor-Johnsona a citron to vážně nemělo chybu.Soundtrack dobrý. Za mě 85%

Monstrum (2022) (seriál)

Tak tenhle seriál na netflixu se vážně povedl. Dokonalej seriál Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera.Že, by seriál roku. Peters zde hraje svoji postavu přimo nejlépe jak dovede,až se vám žačne tajit dech. Tenhle seriál vás vtáhne do děje a díly na jedno zkouknutí. Dobře odvyprávěné, skvěle zahrané, skoky v různých dílech pěkné. Netflix má seriál roku. Za mě 90%

Blondýnka (2022)

Andrew Dominik zase po dlouhé době něco natočil. A jak to dopadlo vše špatně. Ana a její stavy a tak dále. Film se strašně moc vleče nemá ten správný směr, nezábavné takové až depresivní.Film který má skoro tři hodiny tak, je velká nuda.Další shlédnutí dopravdy už ne . 50%

Bestie (2022)

Nebylo to úplně špatný film ,taková jednohubka na podívání.Příjemná atmosféra,skvělá stopáž ve filmu.Film nenudí ,pěkně to odsejpá.Možná film šel natočit lépe.Za mě 60%

610 metrů nad zemí (2022)

Film se povedl.Dobrý děj.Už ztěch výšek mě je šoufl.Herečky dobrý. Fall asi nebude pro každého komu vadí výšky .60%

Známí neznámí (2021)

A máme zde už třetí verzi filmu.Měli jsme Naprostí cizinci,Téměř dokonalá tajemství a tedka český remake známí neznámí úplně stejný .Martin Hofmann ve filmu nejlepší.Obsazení dobré .60%

Zátopek (2021)

Režisér Ondříček natočil film zátopek.Václav Neužil ml. jako Zátopek zahrál dobře.výprava, herecké výkony.Film nenudí,na jedno zhlédnutí bohatě stačí.60%