Válka policajtů (2024)

Ještě že, jsem neviděl v kině. Ale, vyšel na netflixu, tak sem zkoukl. Sice film je zbytečně dlouhý, film sem viděl na dvakrát, první a druhou půlku . Hledal jsem nějakou akci a kde byla. 60%

Svatá (2024) (TV film)

Bohdalová skvělá herečka dobře zahrané. Olga přežila hrůzy v gulagu , píše knihy a vypráví na různých akcích. Olgy věříte úplně vše, ale potom postupně zjistíte že, vše byla jenom velká lež. Příběh je velice silný. Režisér Strach zase něco dobrého natočil. Za mě 80%

Sugar (2024) (seriál)

Skvělá detektivka s drsným hrdinou.Colin zde hraje vyšetřovatele ,který pátrá po zmizelé ženě.Další řada bude jistá .Za mě 80%

Godzilla x Kong: Nové impérium (2024)

Ale ,jo vcelku slušná podívaná.Film utekl strašně rychle.Moc barevné ,tady si někdo hrál dost s barvičkami.Film je vtipný,dobré souboje,něco vtipného se ve filmu taky,najde .Tady se kong spojí s godzillou aby ,přemohly obrovské monstrum.Tu a tam si dají po tlamě.60%

Krotitelé duchů: Říše ledu (2024)

A zde,máme druhý díl. Žádná katastrofa se nekoná.Sice jak už to bývá s pokračováním druhých dílů ne ,vždy se můžou povést. Tenhle díl je o proti prvnímu slabší. Není špatný akorát o proti prvnímu , který mi sedl daleko lépe.Tři hvězdy z nostalgie. Za mě 60%

Muž na vrcholu (2024) (seriál)

Ze začátku měl seriál zajímavý příběh ale, postupně jak se chylovalo ke konci tak,to nějak upadává.60%

Bodkin (2024) (seriál)

Pěkná krimi jednohubka.Pěkné prostředí Irska.Nenudil sem se ,ale čekal jsem daleko víc od seriálu.60%

Star Wars: Příběhy z Impéria (2024) (seriál)

Moc ,krátké episody.Možná až trochu zapomenutá ,kde si ze seriálu skoro nic nepamatuji.Slabý příběh.60%

Časové pásmo bylo změněno