Repo: Genetická opera! (2008)

Je to hodně a hodně ulítlý film, skoro az uchylný a tím se stává hodně dobrým a zajímavím snímkem....jak muzikálový filmy moc nemusím Repo mě dostalo (a dostala mě v tom aji Alexa Vega.... vybavuju si ji jako jelito ze Spy Kids ale v tomtok zaválela fakt luxusně....)

Děti Anakondy (2008) (TV film)

Film totální blbos tu hodinu a pul už mi nikdo nevrátí ale 1 hvězdička za ten Hasselhoffuv ,,akčí" přijezd na scénu to mě ,,pobavilo"

Oko (2008)

Dlouho sem neviděl dobrej horor a musim říct, že Oko je dobrej film a hororu se hodně přibližuje, a má aji docela zajímavej příběh. Když vezmu v úvahu horory co se poslední dobou stále natáčejí, tak v téhle kategorii Oko obstálo na 4* mno.

Periskop nahoru a dolů (1996)

Periskop nahoru a dolů je dobrý film se spoustou dobrých frků, i když hodnocení 59% neni nic moc, je to prostě good film a dobře sem se u něho bavil :-D

Do útoku (1987)

Nevim proč to má samí zápory, podle me je to dobré film né hodně dobré ale dobré je, a navíc celí film provází dobrá muzika.

Přátelé (1994) (seriál)

Podle mého názoru je to nejlepší seriál co kdy byl natočen. Opravdu si nedokážu představit že by nekdo natočil lepší, vtipnější a neodolatelnější seriál než jsou Přátelé. Jakmile si pustíte jednu, nebo dvě epizody, už ste v pasti a musite na to koukat stale dal a dal. Všichni přatelé jsou super a perfektně sehraní (ta ma to a ten zase toto) prostě každej ma neco, ale jak jsou Joey (Matt LeBlanc) a Chandler (Matthew Perry) spolu tak je to konec a nepřestáváte se smát.

Ducháček to zařídí (1938)

Film s mnoha dobrými frky podaných od Vlasty Buriana v takovém mimickém štylu že to néni ani možný.... jasnejch 5*