Red (2010)

Film je slušnej, nechybí mu špičkový herci, scénáristi si s tím pohráli. Hláška za hláškou, Bruce Willis coby agent CIA ve vyslužbě, ukáže mladýmu Karlu Urbanovi co je to život agenta, Morgen Freeman se mi tam tolik nezamlouval. Mary-Louise Parker je fakt sexy i ve 46 letech. Navíc John Malkovich coby klaďas a navíc strašně ulítlej člověk je skvělej, ty jeho manýry jsou bombový.

Poslední vládce větru (2010) odpad!

M. Night Shyamalan měl radši zůstat u mysteriózních věcí, rodinný fantasy mu opravdu nejdou. Po půl hodině jsem se díval jen z vlastního donucení, že by se mi tam mohlo ještě něco líbit, ale pravda byla opačná. Od té první půlhodiny uteklo cca 5 minut a já jsem začal usínat, film jsem dokoukával asi 3x protože jsem si musel chdodit zakouřit, pro jídlo, za přítelkyní a to všechno proč? Protože je to fakt shit. Od první čtvrt hodiny víte jak to vlastně nakonec dopadne, obsazení? No to radši ani komentovat nebudu.

Noční můra v Elm Street (2010)

Remake, ale za jakou cenu. Ten film je natočen magorem, kterej dělal akorát věci pro kapely. Tohle mělo zůstat někde zapomenutý. Stará Noční můra je výborná, nevim proč pořád dokola dělají remaky takovejch dobrejch filmů. Kdyby radši zůstaly u klasiky, nebo točili něco úplně novýho. Ne, oni se prostě musí s**t do takovejhle věcí. Možná kdyby to točil někdo jinej, tak bych tolik nenadával, ale to se bohužel nestalo.

Top Gear (1978) (pořad)

Pecka, co oni dokážou vymyslet, to se jentak nevidí. Fakt vtipný a Stig je Stig!

Apokalypsa: 2. světová válka (2009) (seriál)

Výborný dokument o postupování a odražení německé armády v 2. světové válce. Doporučuji si sehnat a podívat se!

Parfém: Příběh vraha (2006)

Dobrej film. Když mi asi 20 přátel řeklo, že je to blbost, měl jsem sto chutí si to nepouštět. Ještě že jsem to udělal. Pěkný drama o mladíkovi, kterej zná všechny vůně světa, až na tu jednu, kvuli které zabíjí neviné ženy. Trošku spíš fanatickej příběh, ale i tak velice dobrý, za mě 4*

Michael Jackson's This Is It (2009) odpad!

Proč ho prostě nenecháte mrtvýho. Dobře mu tak, neměl si za starejch let užívat s dětma. Film? Shit.

Sherlock Holmes (2009)

Slušná podívaná od Guye Ritchieho. Rober Downey Jr. je velice přesvědčivý a Jude Law se taky vyvedl. Mark Strong coby záporák, velice dobrej. Scénář občas pokulhává, ale jinak jsem to ani nečekal.

Fresh Prince (1990) (seriál)

Mladej Will Smith ve velkoměste v rodině soudce. Pořádně jim ukáže co je to život, dobrá podívaná, když se vrátim ze školy. Jinak průměr.